VPS Сідней Ціни

За допомогою VPS хостинг сервера у Сіднеї розмістіть кілька веб-сайтів в одному просторі та легко керуйте ними.

Оренда VPS хостинг сервера у Сіднеї

Якщо домен — це ваша веб-адреса, то хостинг — це місце, де ви можете розмістити свій веб-сайт або навіть онлайн-магазин і показати його світові.

Усі плани оренди VPS хостинг сервера у Сіднеї включають WordPress, Prestashop, Joomla! і нескінченна кількість інших програм, щоб ви могли створити свій проект якомога легше. Вони також включають кілька облікових записів електронної пошти, SSL-сертифікат для всіх ваших веб-сайтів і багато інших ресурсів для повної присутності в Інтернеті.

Оренда VPS хостинг сервера у Сіднеї - це набагато дешевше, ніж виділений сервер. Він споживає набагато менше енергії та місця, це одна з причин, чому VPS Варшава дешевий. Ви можете оплатити серверні послуги різними способами. Найчастіше використовується кредитна картка, але також приймаються PayPal і Bitcoin.

Замовити VPS хостинг сервер у Сіднеї

Незалежно від вашого місцеперебування ми розробили нашу систему VPS навколо вас. Наша проста настройка та зручна панель керування означають, що ви можете активувати свій VPS у Сіднеї безпосередньо без необхідності особистої підтримки. Отримайте миттєвий доступ до свого нового VPS і насолоджуйтеся високою продуктивністю VPS сервера у Сіднеї.

VPS у Сіднеї можна використовувати для багатьох цілей. Багато наших клієнтів є веб-майстрами, розробниками та хостерами.

І не забувайте, що з Blue VPS у вас є технічна підтримка 365 днів на рік.

Розраховуйте на нас, коли вам це потреби.

Купити VPS хостинг сервер у Сіднеї

Якщо вам потрібен VPS хостинг сервер у Сіднеї із високою швидкістю читання та запису на диск, завдяки нашій ексклюзивній службі vps-сервера з NVMe SSD-накопичувачами ви отримаєте продуктивність у 5 разів вищу, ніж жорсткий диск. Ідеально підходить для віртуальних магазинів. Усі наші віртуальні сервери управляються 24x7, забудьте про проблеми, ми вирішуємо ваші інциденти VPS, конфігурації та встановлення програмного забезпечення та багато іншого без додаткових витрат. З підключенням 100 Мбіт/с

На BlueVPS ми маємо локації по всьому світу, від Європи до Австралії, США та Азії. Знайдіть найкращий дата-центр для своїх потреб, та обирайте VPS хостинг сервер у Торонто, наприклад. Та нехай ваші клієнти будуть задоволені завдяки блискавичній швидкості завантаження.

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png