VPS Естонія Ціни

Особливості VPS Естонія

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.

На сьогоднішній день складно уявити підприємство, в якому б ніяк не брав участь інтернет. Незалежно від того, реклама це чи продаж, всесвітня павутина завжди може запропонувати найкращі можливості у досягненні ваших цілей. Для максимального використання потужностей інтернету вам потрібно переконатися, що сайт вашої компанії працює без проблем, а ось його продуктивність безпосередньо залежить від типу вашого веб-хостингу.

Експлуатація віртуального хостингу не рекомендована для більшості різновидів бізнесу. Єдиною перевагою тут може бути хіба що невисока вартість оренди. Тим не менш, таке рішення для хостингу не може гарантувати достатньо високого рівня продуктивності. Але з іншого боку, виділений сервер також можна використовувати для розміщення свого сайту, хоча цей варіант може бути дуже дорогим. Чи чули Ви про VPS в Естонії? Це може стати для вас правильним рішенням.

Найбільш вірним рішенням як для малого, так і для середнього бізнесу є VPS-хостинг, який можна назвати різновидом віртуального хостингу. Ця віртуальна платформа передбачає безліч переваг, серед них найголовнішою можна назвати можливість керувати ним майже також як і виділеним сервером. Таким чином, якщо ваш бізнес працює на території Європи, слід розглянути можливість його перенесення на VPS в Естонії.

Чому варто вибрати саме VPS в Естонії?

Цей тип хостингу є декількома перевагами. Серед них:

  • Оперативне настроювання VPS;
  • Віртуалізація KVM;
  • Доступ VNC;
  • Доступний VPS Linux чи Windows;
  • Зручний віддалений доступ та керування.
  • Розташування Естонії більш ніж зручне, а значить, VPS в Естонії забезпечить вашому бізнесу всі необхідні умови, якщо він знаходиться в регіонах Балтії або Скандинавії. Це також буде зручно, якщо компанія працює на регіонах Східної Європи.

VPS Естонія – альтернативні локації

Деякі компанії вважають більш ефективним розміщувати свій веб-сайт на тій самій локації, що й головний офіс. Це означає, що якщо ваша штаб-квартира знаходиться в регіоні Центральної Європи, то VPS Estonia може виявитися дещо далі, ніж хотілося б. У такому випадку ви можете більше підійти VPS Germany.

Але який варіант ви не вибрали, можна не сумніватися в сервісі високого рівня. Тарифний план підбирається індивідуально на серверах із процесорами з 1, 2 або 4 ядрами. Також можна вибрати і RAM від 256 МБ до 16384 МБ. На жорсткому диску RAID-10 пропонується від 10 до 300 ГБ дискового простору. Пропускна спроможність необмежена за будь-якого тарифу хостингу.

Отже, з VPS в Естонії (або в Німеччині, якщо такий варіант вам вигідніший) ви можете бути впевнені, що знайшли ідеальний VPS-хостинг для забезпечення свого бізнесу за максимально гнучкою ціною.

FAQ VPS Естонія

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png