VPS Італія Ціни

Особливості VPS Італія

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність панелей керування VPS
Різноманітність панелей керування VPS
Cpanel, ISPmanager, Virtualmin, о, у нас є все.
Безкоштовний IPv6
Безкоштовний IPv6
Так, для кожного VPS, який ви купуєте, ми пропонуємо безкоштовний IPv6!
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%.
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%.
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.

Коли перед бізнесом стоїть завдання, де розмістити свій сайт у Європі, одним із найкращих варіантів може стати VPS в Італії. Італія - досить велика країна з дуже розвиненою економікою та відмінною коннективністю. BlueVPS пропонує безліч різних конфігурацій VPS - від невеликих віртуальних машин для VPN до повноцінних ecommerce магазинів та медіа порталів з високим трафіком та навантаженням.

Наш партнерський дата-центр розташований у Палермо, Італія. Така геолокація дозволяє нам бути ближчими до таких регіонів, як Північна Африка, Середземномор'я та Близький Схід. Наближення до цих регіонів робить наш дата-центр поза конкуренцією з будь-яким іншим в Європі, на кшталт VPS в Іспанії або VPS в Англії, оскільки через нього проходять майже всі інтернет-магістралі на Сицилії. Це дозволяє акумулювати на собі більшість підводних кабелів, що проходять через Середземне море.  Можна порахувати економію, що складає близько 30 мілісекунд на різних затримках із загальним позитивним ефектом від 50% до 80% для клієнтів з Африки, Середземномор'я та Близького Сходу. Як бачите, переваг хостингу VPS в Італії досить багато.

При покупці VPS в Італії ви отримуєте:

 • Дата центр Tier 3;
 • 99.99% uptime;
 • Технічна підтримка 24x7 від найкращих спеціалістів в індустрії хостингу;
 • Широкий вибір налаштувань вашого сервера, включаючи процесорні ядра, оперативну пам'ять та обсяг сховища;
 • Багатосерверне керування. Можливість долучити додаткові послуги VPS, загального або виділеного хостингу до свого облікового запису та керувати ними в одному місці;
 • Можливість щомісячної, щоквартальної, піврічної та щорічної оплати. Звичайно, чим довше термін покупки, тим більшу знижку ви отримуєте;
 • Виділена потужність. Ресурси вашого сервера належать тільки вам, і кожен план включає ОЗУ, ЦП і сховище для виконання роботи.
 • Розміщуйте необмежену кількість доменів та веб-сайтів;
 • Заповніть свій VPS до відмови з повним доступом, щоб розділити та організувати серверне середовище на свій розсуд;
 • Порт 1Gb або 10Gb на запит;
 • Необмежену пропускну спроможність і багато інших бонусів! 

VPS в Італії – це чудовий вибір для старту. Якщо ви зацікавлені в якісному хостингу за оптимальною ціною, то ви прийшли в потрібне місце. BlueVPS завжди дуже гнучкий і відкритий для пропозицій та запитів для будь-якого виду бізнесу. Вибір хостера – це завжди відповідальний вибір, тому ми розуміємо, яку відповідальність несемо. Незалежно від розміру та сфери вашого бізнесу, ми знайдемо ідеальний варіант для ваших потреб. Звертайтеся до нашої команди через Live Chat, якщо ви хочете орендувати VPS в Італії.

FAQ VPS Італія

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png