VPS Сінгапур Ціни

Особливості VPS Сінгапур

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Близько до вашої цільової аудиторії
Близько до вашої цільової аудиторії
Не впевнені, що затримка достатньо добра? Перевірте наше задзеркалля, щоб перевірити наші центри обробки даних.
Різноманітність панелей керування VPS
Різноманітність панелей керування VPS
Cpanel, ISPmanager, Virtualmin, о, у нас є все.
Безкоштовний IPv6
Безкоштовний IPv6
Так, для кожного VPS, який ви купуєте, ми пропонуємо безкоштовний IPv6!

Сучасні сервери досить розвинені та гнучкі, щоб задовольнити потреби як великих корпорацій, так і малих підприємств чи блогів. Вони створюють простір, де ви можете зберігати великий обсяг даних, щоб ваш вебсайт міг нормально функціонувати, зростати та надавати послуги клієнтам.

Пропонуємо безпечний та надійний VPS хостинг в Сінгапурі за помірну вартість. Наші сінгапурські сервери в основному використовуються для покращення сайту або програмування, кодування відео, віддаленого накопичення записів, для виняткових завдань, ігор тощо.

Переваги VPS Сінгапур від BlueVPS

  • Завдяки нашій власній фермі серверів у багатьох областях, включаючи VPS хостинг Сінгапур, ми забезпечуємо 99,98% часу роботи системи.
  • Безкоштовна технічна підтримка входить до всіх пакетів доступна завжди, не звертаючи уваги на те, в який час або день року вам потрібна допомога. Наша технічна команда допомагає підтримувати високий рівень адміністрацій і надавати гідну спеціалізовану підтримку.
  • Для сервера хостингу vps ми використовуємо OpenVZ. Віртуалізація на рівні робочої платформи KVM і Hyper-v, яка дозволяє фізичному серверу продовжувати працювати на численних відокремлених робочих платформах, а Windows Hosting Server повністю розбиває структуру .net.

Що пропонує VPS в Сінгапурі?

В основному, організація роботи вебсайт відбувається за допомогою ряду інструментів. Один із них — сервер.

Сервери поділяються на загальні, виділені та віртуальні приватні. Як ми вже згадували, сервер допомагає вам зберігати важливі дані та програмне забезпечення для роботи платформи.

Якщо ви плануєте орендувати сервер у Сінгапурі, є три варіанти. На загальному сервері дії інших користувачів можуть вплинути на ваші дані. Це не дуже зручно, якщо ви розвиваєте велику платформу. Виділені сервери існують тільки для ваших потреб, а VPS Сінгапур поєднує кращі функції виділених і загальних серверів.

З одного боку, сінгапурський VPS зручніший через свою підвищену потужність. З іншого боку, VPS у Німеччині або будь-якій іншій країні може стати гідною заміною на виділений сервер.

Різноманітні варіанти тарифних планів позбавляють необхідності платити за функції чи простір, який ви не використовуєте.Тобто ви обираєте та купуєте тарифний план із чітко визначеними функціями, такими як ЦП, ОЗУ, пропускна спроможність, швидкість порту та інші, та сплачуєте фіксовану ціну. Тарифи можна придбати щоквартально, щорічно або раз на пів року.

VPS в Сінгапурі - хороший шанс максимально ефективно використовувати функції сервера та насолоджуватися його потужністю, не втрачаючи при цьому жодних ризиків. Щоб дізнатися більше про оренду VPS в Сінгапурі та дізнатися подробиці про плани, відвідайте вебсайт BlueVPS.com.ua.

FAQ VPS Сінгапур

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png