VPS Швеція Ціни

Особливості VPS Швеція

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.

Якщо ви працюєте з даними або керуєте бізнесом, VPS є ідеальним рішенням. Це захищений паролем простір на фізичному сервері, який ви можете використовувати як свій приватний сервер. VPS Швеція дозволяє вирішити основні проблеми з:

 • сховищем даних;
 • керування даними;
 • керуванням робочим процесом;
 • автоматизація робочого процесу.

Якщо вам потрібен сервер, VPS у Швеції є найкращим рішенням принаймні на певному етапі.

Плюси оренди VPS у Швеції

Якщо ваша компанія, як і раніше, не може інвестувати в приватний сервер (звичайно, якісний приватний сервер може коштувати сотні або навіть тисячі доларів), але вам потрібен такий сервер, VPS у Швеції – рішення, яке необхідно. Це дає користувачам деякі переваги, такі як:

 • відносно низькі витрати на послуги;
 • прозоре ціноутворення (прийнято пропонувати VPS-рішення з оплатою за фактом використання);
 • високий рівень безпеки;
 • можливість запустити вашу ОС.

За обслуговування відповідає власник сервера. Це дозволяє значно знизити витрати на технічне обслуговування та подібні процедури.

Мінуси використання VPS у Швеції

Незважаючи на низку переваг VPS у Швеції має і деякі недоліки. Їхня важливість залежить тільки від конкретного користувача. Найбільш суттєвими недоліками є:

 1. Витрати. На якомусь етапі стає дешевшим придбати виділений сервер, ніж орендувати віртуальний. Навіть якщо ви платите за індивідуальні послуги, у певний момент ви можете використовувати стільки функцій, що їхня оплата стане занадто дорогою.
 2. Продуктивність. Коли всі користувачі хочуть використовувати ресурси фізичного сервера, апаратне забезпечення не може забезпечити всім їм однаковий рівень продуктивності. У дуже поодиноких випадках ваш VPS у Швеції може навіть мати перебої з наданням послуг.
 3. Немає кореневого доступу. У вас є доступ адміністратора тільки якщо ви використовуєте VPS Sweden. Кореневий доступ не надається. З одного боку, це є перевагою, тому що у випадку програмного збою або будь-якої іншої несправності, ви не повинні їх виправляти. Проте, якщо власник сервера недостатньо активний, ви можете залишитись без хостингу на довго.

VPS Швеція: що вибрати?

Якщо доступність даних та ефективність обслуговування не мають вирішального значення для вашого бізнесу, оренда VPS у Швеції є оптимальним рішенням для вас.

Однак якщо ви працюєте з конфіденційними даними, і якщо продуктивність вашого бізнесу залежить від доступності сервера (продажу, обслуговування клієнтів, робота з клієнтами), ви можете натомість розглянути виділений сервер.

У нас є інші пропозиції, наприклад VPS Великобританія, VPS Нідерланди.

FAQ VPS Швеція

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png