VPS Амстердам Ціни

Вам потрібен щось більше, ніж просто хостинг для вашого веб-проекту? Тоді наш потужний VPS Амстердам є оптимальним вибором у Голландії. Вони підходять не тільки для створення одного або кількох сайтів, а й для установки ігрових і голосових серверів.

Замовити VPS хостинг сервер в Амстердамі

Наш VPS в Амстердамі розташований в ультрасучасному голландському центрі обробки даних, що забезпечує найвищу надійність і найшвидшу передачу даних. Що робить це місце таким особливим?

У голландській столиці Амстердамі є важливий Інтернет-вузол, який забезпечує швидке та надійне з’єднання з Європою, а через Лондон – із США. Завдяки географічному розташуванню дата-центру він може максимально використати переваги цього вузла.

Ще одним аргументом на користь рішення замовити VPS хостинг сервера в Амстердамі є безпека. Зберігши свої дані на сервері, ви хочете бути впевнені, що вони завжди будуть доступні для вас. Завдяки VPS у Нідерландах ваші дані зберігаються у високосучасному центрі обробки даних, який добре захищений не лише від цифрових загроз, але й від фізичних небезпек.

Оренда VPS хостинг сервера в Амстердамі, що робить її особливою?

  • Просте керування

Вашим VPS можна легко та швидко керувати за допомогою веб-інтерфейсу. Виберіть свою операційну систему Linux або Windows і встановіть її одним клацанням миші. Ви можете керувати Holland VPS будь-де, де у вас є доступ до Інтернету: просто увійдіть і виконайте всі налаштування.

  • Завжди оптимальна продуктивність

Оренда VPS хостинг сервера в Амстердамі доступна в різних варіантах планів. У нас ви можете знайти дуже доступні початкові системи з 1 ядром vCPU, 1 ГБ оперативної пам’яті. Однак якщо ви хочете реалізувати складний веб-проект або налаштувати ігровий сервер для багатьох гравців, ви можете замовити потужний VPS із до 6 ядер vCPU, 8 ГБ оперативної пам’яті.Наші сервери базуються на фірмовому обладнанні від Intel, що забезпечує найкращу продуктивність і надійність.

Ціна на VPS хостинг сервера в Амстердамі

Ви можете орендувати VPS Амстердам на терміни від одного місяця та оплатити кредитною карткою, PayPal, BitCoin або навіть AliPay. Ціна на VPS хостинг сервер в Амстердамі доступна і ви легко та швидко замовити хостинг та можете скористатися його численними перевагами вже зараз. Також пропонуємо інші європейські локації хостингу VPS у Палермо, наприклад.

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png