VPS Лондон Ціни

Британська столиця Лондон є важливим місцем, яке з'єднує Європу та США через Інтернет-вузол. Оскільки центр обробки даних для нашого VPS у Лондоні підключений до цього вузла, ви отримуєте переваги від його переваг, наприклад надшвидкої міжконтинентальної передачі даних.

Оренда VPS хостинг сервера у Лондоні

  • Безпека. Оренда VPS хостинг сервера у Лондоні забезпечує не тільки швидку передачу даних, але і їх безпеку. Центр обробки даних добре підготовлений як проти кіберзагроз, так і проти фізичних небезпек. Системи єдиного доступу та системи контролю доступу захищають від несанкціонованого доступу. Щоб навіть вогонь не зміг зашкодити вашим даним, дата-центр оснащено пристроями раннього виявлення пожежі та засобами пожежогасіння.
  • Висока доступність Завдяки джерелу безперебійного живлення ви завжди зможете використовувати свій VPS хостинг сервер у Лондоні, коли захочете.
  • Зрозумілий інтерфейс. Ви отримаєте доступ до всіх основних налаштувань, які ви можете змінити простим клацанням миші. Таким же чином можна вибрати й інсталювати потрібну операційну систему. Ми пропонуємо різноманітні дистрибутиви Linux і сервери Windows.

Замовити VPS хостинг сервер у Лондоні

VPS від BlueVPS доступний в різних версіях. Ви можете обрати план та замовити VPS хостинг сервер у Лондоні, який ідеально відповідає вашому бюджету та вимогам до продуктивності. Наш VPS сервер у Лондоні базується на швидкому SSD-накопичувачі, до 12 ГБ оперативної пам’яті та максимум 4 ядрах vCPU. Ми покладаємося на такі відомі бренди, як Intel.VPS Лондон не тільки забезпечує швидку передачу даних, найвищий рівень безпеки та доступність. З нами ви отримуєте ще більше.

Ціна на VPS хостинг сервер у Лондоні

Ми завжди намагаємося адаптувати наші методи оплати до вимог клієнтів. Зараз ми пропонуємо такі постачальники платіжних послуг: VISA, Mastercard, Paypal, UnionPay, Bitcoin та інші. Ціна на VPS хостинг сервер у Лондоні

базується на технічних характеристиках, які налаштовуються за допомогою форми замовлення. Таким чином ви платите лише за ті функції, які вам потрібні. Почніть з малого та збільшуйте масштаб у міру зростання: ви можете оновити та клонувати більше серверів за потреби.

VPS Лондон забезпечує швидку передачу даних, найвищий рівень безпеки та доступність. Якщо цільова аудиторія для вашого бізнесу розташована на Близькому Сході, пропонуємо VPS хостинг сервер у Тель-Авіві.

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png