Плани VPS Канада

Особливості VPS Канада

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Необмежена пропускна здатність
Необмежена пропускна здатність
Не обмежуйте себе старими обмеженнями пропускної здатності. Розвивайте свої проекти за допомогою необмеженого трафіку!
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.

VPS сервер Канада

Ви шукаєте хостингові рішення для вашого онлайн бізнесу з оптимальним співвідношенням ціни та якості? VPS у Канаді пропонує провідні в галузі віртуальні приватні сервери.  Віртуальний приватний сервер, що розгортається за кілька секунд, забезпечує гнучкість та простоту управління. Ми гарантуємо високу працездатність завдяки нашому високоякісному обладнанню та стабільному з'єднанню. Дізнайтесь більше про переваги, які ви отримаєте, вибираючи послуги оренди VPS Canada.

VPS у Канаді: тільки ефективні рішення

Принцип роботи VPS у Канаді у тому, що є фізичний комп'ютер із кількома незалежними віртуальними серверами, кожен із яких має власній набір технічних характеристик. Користувачі беруть в оренду ці віртуальні сервери на різних умовах, від яких залежить вартість послуги.

На одному фізичному сервері знаходиться кілька віртуальних машин, але їхня продуктивність від цього не змінюється. У цьому сенсі VPS у Канаді є абсолютною схожістю з фізичним обладнанням, з тією різницею, що до нього не можна торкнутися.

Чому VPS Canada саме те, що вам потрібно?

VPS Canada – найкращий варіант, якщо у вашому проекті відсутня стандартна функціональність віртуального хостингу. Якщо вам потрібно встановити додаткові програми, змінити програмне забезпечення або додати додаткові опції, тоді використовуйте VPS у Канаді.

Ресурси віртуального сервера обмежені лише вибраним тарифним планом. Гарантована потужність VPS може керуватися відповідно до вимог клієнта. Ви можете зберігати на віртуальному сервері один завантажений сайт (або поштові скриньки, бази даних, що завгодно) з величезною кількістю відвідувачів на день. Вам вирішувати, як його використати.

VPS Canada Services

Маючи повний root-доступ, ви можете встановлювати та керувати будь-яким програмним забезпеченням та налаштувати кожну програму та аспект вашого сервера, саме для вашого онлайн-бізнесу. Важливою особливістю VPS Canada є можливість VPS-сервера збільшити дисковий простір і оперативну пам'ять без зупинення проекту. Усі зміни вносяться паралельно до роботи віртуального сервера.

Використовуйте VPS у Канаді та отримайте надійний хостинг віртуальних приватних серверів, безпеку своїх даних та сайтів та нульовий час простою.

FAQ VPS Канада