VPS Франкфурт Ціни

Особливості VPS Франкфурт

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Необмежена пропускна здатність
Необмежена пропускна здатність
Не обмежуйте себе старими обмеженнями пропускної здатності. Розвивайте свої проекти за допомогою необмеженого трафіку!
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.

Ми допоможемо як окремим клієнтам, і компаніям з'являтися у глобальній мережі Інтернет та пропонуємо відмінний хостинг для бізнесу! VPS - це сучасне рішення, яке дозволяє збільшити прибуток без зайвих витрат. Сайти електронної комерції, банкінг, ігрові платформи – для них усіх підходить VPS. Дізнайтесь більше, чому вибирають Blue VPS Frankfurt.

Переваги VPS у Франкфурті

Франкфурт - це одне з центральних міст Німеччини. Він також має зручне розташування у Європі. Завдяки цьому місто отримує надзвичайно швидке сполучення з усім світом. Таким чином, не дивно, що VPS Frankfurt користується популярністю серед підприємців. Незважаючи на те, що VPS існує безліч переваг, ви отримаєте найважливіші з них, покладаючись на нашу компанію.

  • Висока продуктивність. Найкращий VPS підходить як для операційних систем Windows, так і для Linux. Він працює без збоїв, а ви використовуєте всі можливості приватного віртуального сервера.
  • Повний контроль. При використанні VPS Ashburn ви отримуєте root доступ до свого сервера. З його допомогою можна отримати доступ до всіх налаштувань. Це стосується не лише обладнання, а й програмного забезпечення сервера. Якщо ви ніколи раніше не використовували VPS, технічні фахівці вас проінструктують.
  • 100% безпека. На відміну від інших загальних хостингів або віртуальних середовищ, VPS є більш безпечним. Ви можете бути впевнені, що всі дані захищені.
  • Вигідна пропозиція. VPS у Франкфурті доступний для встановлення на 3,6 та 12 місяців. Це означає, що у вас є можливість платити щокварталу, раз на півроку чи щороку. Ви тестуєте сервер, а потім приймаєте рішення про подальшу аренду.

Якщо вас турбує складність роботи VPS, ми готові вирішити усі ваші проблеми. Наша команда техніків працює в режимі 24/7 цілий рік. Ви зв'яжетесь з нами, і ми негайно розпочнемо розгортання KVM VPS. Це миттєва операція.

Відповідаючи на ще одне популярне питання нашої компанії “Чи надаємо ми резервне копіювання даних?” - Так, як і багато іншого. Зберігати всі ваші дані безпеки в одному місці для нас в порядку речей. Ми розуміємо, що через непередбачувані наслідки ви можете втратити все за секунду. Оренда VPS у Франкфурті включає RAID до 10, 15 і 20 ГБ. Це також допомагає запобігти простоям.

Як бачите, віртуальний приватний сервер у Франкфурті – найкращий вибір. Ми пропонуємо лише надійні послуги за надзвичайно привабливими цінами! На нашому веб-сайті запропоновані віртуальні сервери VPS за різними тарифними планами, які можна використовувати, зокрема, для запуску вебсайтів, передових бізнес-застосунків, а також широкого спектру інших інтернет-послуг.

FAQ VPS Франкфурт

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png