VPS США Ціни

Особливості VPS США

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.

Якщо Ви прагнете активно розвивати свій є бізнес в Інтернеті та хочете отримувати високий рейтинг серед онлайн користувачів – обирайте VPS USA. Приватний віртуальний сервер буде доречним, коли стандартного віртуального хостингу виявляється недостатньо.

Для цього вам необхідно отримати якісний план вебхостинг, який забезпечує стабільність та безперебійну роботу вашого бізнесу. VPS в США буде корисним для збільшення відвідуваності вебсайт, при необхідності впровадження складних рішень, які простіше реалізувати в навколишньому середовищі. Крім того, приватний VPS-сервер забезпечує повну ізоляцію ресурсів найпопулярніших операційних систем..

Переваги отримання VPS у США

VPS в США має багато переваг, які роблять його ідеальним вибором як для невеликих, так і середніх вебсайтів. Він також ідеально підходять для інтернет-магазинів. Ось кілька причин, з яких VPS USA – гарний план для вас:

  • Невисока оплата послуг. VPS надасть вам ті ж можливості, що й виділений хостинг, але ціна на VPS у США буде суттєво нижчою. Звичайно, є дешевші плани, наприклад віртуальний хостинг, але VPS безперечно коштує своїх грошей.
  • Безпечність. З віртуальним хостингом Ви не можете бути впевнені, що вся ваша особиста інформація буде у безпеці. Проте з VPS, навіть якщо ви використовуєте сервер спільно з іншими користувачами, ваші дані будуть у повній безпеці. VPS USA надасть вам найбезпечніше з'єднання.
  • Резервне копіювання дозволить вам безпечно та оперативно відновити стан вашого сайту на день збереження. Хостинг-плани VPS в США пропонують регулярне резервне копіювання, тому вам не потрібно турбуватися про втрату чого-небудь, наприклад, у разі, коли невдала реалізація нового плагіну/стилю/функціоналу не вдалася та порушила структуру чи роботу.
  • VPS USA є масштабується і легко настроюється. Якщо Ваш бізнес зростає, план хостингу може адаптуватись до ваших потреб. Вам не доведеться платити за додаткові послуги, щоб налаштувати план.
  • Ви самостійно контролюєте план. З планом хостингу VPS USA ви зможете отримати доступ до більшої кількості матеріалів. У разі потреби команда технічної підтримки до Ваших послуг.

Обирайте найкращий план VPS у США

Пропонуємо кілька планів оренди серверів, які можуть бути корисними для вашого бізнесу. Жодних прихованих витрат, прозорість пропозиції гарантує ціну та безпеку. Зрештою, вибір хостингового рішення буде залежати від вебсайту, яким ви керуєте, та необхідного рівня безпеки. Тому, перш ніж прийняти остаточне рішення, подумайте про всі плюси та мінуси та складіть план, який буде найбільш зручним для вас.

Також є пропозиції VPS в Канаді, Кіпрі.

FAQ VPS США

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png