VPS Лімассол ЦіниУ BlueVPS ми розуміємо, що потрібно вашому веб-сайту, і ми доступні 24/7, щоб надати вам підтримку веб-сайтів світового рівня. Виберіть VPS хостинг сервер у Лімассолі сьогодні, і дозвольте нам допомогти досягти ваших цілей.

Замовити VPS хостинг сервер у Лімассолі

Незалежно від того, чи ви новачок, відомий бізнес, блогер або керуєте кількома веб-сайтами, ми пропонуємо найшвидші плани хмарного хостингу, щоб розвиватися разом із вашим сайтом. ви маєте змогу з легко та швидко замовити VPS хостинг сервер у Лімассолі. Виберіть план та почніть розвивати успіх. Зв’яжіться з командою, і ми допоможемо вам знайти найкращий план для ваших потреб.

Від Європи до Азії, де б ви не знаходилися, наші серверні послуги знаходяться прямо у вас на порозі. Щоб Замовити VPS хостинг сервер у Лімассолі поспілкуйтеся з нами сьогодні в чаті, телефоном або через запит у службу підтримки, залежно від того, що вам більше підходить.

Оренда VPS хостинг сервер у Лімассолі

Відкрийте для себе VPS у Лімассолі! З нами ви отримаєте негайну активацію нашого надзвичайно доступного VPS. Наша підтримка вашого VPS у Лімассолі доступна цілодобово через наші канали соціальних мереж.

Наш високопродуктивний центр обробки даних VPS розташований у Лімассолі, Кіпр. Оснащений резервним маршрутизатором і високопродуктивним обладнанням, кожен віртуальний сервер у нашому центрі обробки даних працює з багатьма міжнародними та регіональними операторами

  • Широкий спектр послуг

Ми пропонуємо декілька тарифних планів за прийнятними цінами. Залежно від контракту з нами як постачальником VPS Лімассол ви можете вибрати Linux або Windows, до 6 vCPU, понад 8 ГБ оперативної пам’яті. Кожен план уже містить статичну адресу IPv4, IPv6 та інші адреси IPv4 доступні за запитом у будь-який час. 

  • Довгострокова концепція безпеки

Наші послуги та моделі контрактів є довгостроковими, щоб забезпечити додаткову безпеку та доступність для вас. Наші співробітники цілодобово локально керують віртуальними серверами, щоб негайно вирішувати будь-які проблеми, які можуть виникнути

  • Найсучасніше обладнання

Щоб гарантувати бездоганну продуктивність, ми покладаємося на всесвітньо визнаних якісних виробників, таких як Intel. Ми пропонуємо понад 10 років успіху в ІТ та багатий досвід роботи як провайдера Інтернет-послуг і клієнта.

Ціна на VPS хостинг сервер у Лімассолі

Тут ви не знайдете прихованих витрат. Ціна на VPS хостинг сервер у Лімассолі

та уся платіжна інформація є прозорою та зрозумілою з самого початку. Гнучкі періоди оплати з мінімальною тривалістю всього один місяць роблять вибір і пробний запуск віртуального сервера в Лімассолі особливо легкими. Також пропонуємо звернути увагу на VPS хостинг сервер у Софії.


Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png