VPS Стокгольм Ціни

Спільного хостингу вже недостатньо, і вам потрібен потужний VPS? Тут ви отримаєте саме те, що вам потрібно для реалізації вашого веб-проекту. VPS хостинг сервер у Стокгольмі надає можливість виконувати багато завдань одночасно. Таким чином ви можете розмістити власний веб-сайт, мати ігровий сервер і надсилати електронні листи. Потенціал величезний, і він додатково підтримується розташуванням дата-центру.

Чому замовити VPS хостинг сервер у Стокгольмі є оптимальним вибором?

Центр обробки даних у Швеції – це найвищий рівень продуктивності, безпеки та доступності. Мережеве підключення з множинним резервуванням забезпечує швидку передачу даних, особливо для Північної та Східної Європи.

Крім чудової продуктивності, велика увага приділяється безпеці. VPS хостинг Стокгольм працює у центрі обробки даних, який добре захищений не лише від цифрових загроз, а й від несанкціонованого фізичного доступу та пожеж. Максимальна доступність вашого VPS хостинг сервера у Стокгольмі забезпечується джерелом безперебійного живлення потужністю 3 МВт.

Які переваги має оренда VPS хостинг сервера у Стокгольмі?

  • Впорядковане управління

Вам не потрібно бути ІТ-фахівцем, щоб ефективно керувати сервером VPS. Ми надаємо вам зручний веб-інтерфейс. Ви просто входите в Інтернет-браузер і виконуєте всі налаштування клацанням миші. У нас ви можете вибрати операційну систему для віртуальних серверів Швеції. Ми надаємо як дистрибутиви Linux, так і сервери Windows.

  • Саме з тією продуктивністю, яка вам потрібна.

Плани на оренду VPS хостинг сервера у Стогольмі доступні в різних версіях. У нашому асортименті ви знайдете як бюджетні конфігурації, так і потужні висококласні VPS. Завдяки планам з різною конфігурацією ви знайдете відповідний VPS Стокгольм, незалежно від того, наскільки малим чи великим є ваш веб-проект. Можливості VPS величезні:

  • Створіть один або кілька веб-сайтів із власними доменними іменами.
  • Встановіть ігровий сервер, щоб розмістити гру та розважатися з друзями.
  • Зберігайте електронні адреси у своєму власному домені.

Ціна на VPS хостинг сервера у Стокгольмі

Іноді VPS потрібен лише протягом місяця. Тому ми пропонуємо своїм клієнтам саме такий мінімальний термін. Окрім кредитної картки, PayPal або BitCoin, ви також можете оплатити через Alipay та PAYEER. Таким чином у вас є розумний варіант передоплати без продовження контракту чи нагадувань. Ви отримуєте найвищу продуктивність і надійність, при цьому ціна на VPS хостинг сервер у Стокгольмі залишається доступною. Також пропонуємо обрати серверні послуги серед 20 локацій,  VPS хостинг сервера у Амстердамі, наприклад.

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png