VPS Азія Ціни

Особливості VPS Азія

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.

VPS Азія — ідеальне рішення, коли вам потрібен доступ до незалежного адміністрування операційної системи та повний контроль над програмним забезпеченням, встановленим на сервері. Повна віртуалізація KVM забезпечує функціональність, подібну до виділеного сервера, що дозволяє запускати розширені проекти. Залежно від обраної моделі процесора ви вирішуєте, наскільки швидко працюватимуть ваші служби.

Оренда VPS не така дорога, як виділений сервер. Сервіси VPS Азія від BlueVps працюють у високодоступному хмарному середовищі, тому контейнери можна переміщати між серверами без необхідності їх перезапуску. Система моніторингу забезпечує доступність ресурсів процесора, що забезпечує балансування навантаження у всьому кластері серверів, зберігаючи безперервність роботи кожного сервісу VPS в Азії

Якщо ваші офіси знаходяться в Азії, очевидним вибором є використання VPS Asia. Розглянемо VPS в Азії, розташовану в Гонконгу, для вебсайт, які будуть доступні здебільшого з Азійсько-тихоокеанський регіону.

VPS Азія: Linux чи Windows?

Ви повинні вирішити, яка операційна система (ОС) зручніша для вашого VPS-хостингу. Рішення залежить від того, якою мовою програмування написані ваші програми. Наприклад, Linux слід вибирати, якщо ваші програми були розроблені на PERL, Python або Ruby. Виберіть Windows, якщо ваші програми розробляються на PHP або ASP.net.

Обидві платформи хороші, і VPS Asia у Гонконгу пропонує обидві альтернативи ОС. Однак , Linux має деякі переваги, такі як:

  • менша вартість, оскільки Linux є відкритим вихідним кодом та сумісна з іншими платформами з відкритим вихідним кодом;
  • менше перезавантажень і ефективніше використання ресурсів сервера;
  • безкоштовна підтримка спільноти з відкритим вихідним кодом.

Вищезазначені характеристики не тільки якісні, а й відображені у цінах оренди VPS. Подивімось на вартість вебхостингу на VPS Asia з використанням Linux та Windows відповідно.

Щоб замовити оренду VPS в Азії, вибравши відповідну опцію, вкажіть тривалість першого періоду підписки та вкажіть операційну систему, яка буде встановлена. Під час оформлення замовлення ви також можете активувати додаткові послуги, геолокалізована вторинна IP-адреса або зворотний DNS. Після завершення налаштування послуги необхідно прийняти правила, підтвердити замовлення та здійснити оплату.

FAQ VPS Азія

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png