VPS Болгарія Ціни

VPS у Болгарії від BlueVPS гарантує надійний захист конфіденційності та безпеки ваших даних. Віртуальні машини, ретельно розроблені з балансом між ресурсами, ціною та обладнанням корпоративного рівня, забезпечують безпеку, стабільність і продуктивність світового класу для широкого спектра додатків.

Оренда VPS хостинг сервера у Болгарії

VPS-хостинг є проміжним кроком між спільним хостингом та виділеним сервером. Цей тип служби використовує метод, який називається віртуалізацією, щоб розділити фізичний сервер на кілька віртуальних копій, кожна з яких працює повністю незалежно.

Це означає, що кожен клієнт VPS Болгарія отримує власні ядра процесора, оперативну пам’ять і дисковий простір, а також повний контроль над середовищем свого хостингу.

Проти спільного хостингу, послуги VPS надають набагато більше ресурсів, призначених виключно для вашого веб-сайту. Також покращено безпеку, адже навіть якщо комусь вдасться зламати «сусідній» обліковий запис на тій же машині – це не дасть йому доступу до ваших даних. Виділені сервери також мають ці переваги, але коштують набагато дорожче, чим оренда VPS хостинг сервера у Болгарії. Серед наших переваг:

  • Відмінна якість

Шукаєте відмінну якість за привабливими цінами? Тоді ви потрапили в потрібне місце!

  • Цілодобова підтримка

Тобі потрібна допомога? Зв’яжіться з нами в будь-який час – ми завжди у вашому розпорядженні 24 години на добу, 365 днів на рік.

  • Безкоштовні додатки

Вам потрібні додаткові інструменти? При покупці кожного тарифного плану хостингу ви отримуєте програмне забезпечення та послуги.

Чому варто замовити VPS хостинг сервер у Болгарії

Приймаючи рішення замовити VPS хостинг у Болгарії, ви матимете свободу розміщувати на сервері будь-які програми, у тому числі ті, які через специфічні вимоги або потребу в додаткових ресурсах не можуть працювати на спільному хостингу.

Найчастіше віртуальні сервери використовуються як рішення хостингу для великих порталів (новинних) сайтів, що генерують більш високе навантаження на сервер, конвертують відео/аудіоконтент, потокове аудіо/відео вміст, надсилають великі обсяги електронних повідомлень, розгортання систем CRM та ERP, рішень корпоративного хостингу тощо.

Ціна на VPS хостинг сервер у Болгарії

Ціна на VPS хостинг сервер у Болгарії – це поточна місячна вартість планів, помножена на кількість місяців. При замовленні VPS хостинг сервера у Болгарії

терміном на 12 місяців надається спеціальна додаткова знижка. Також ви маєте змогу обрати будь-який з наших дата-центрів по всьому світу, VPS хостинг ОАЭ, наприклад.


Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png