VPS Китай Ціни

Особливості VPS Китай

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.

Існують сотні хостингових майданчиків із дата-центром у США, Європі та Азії.  Проте, у вас є обмежений вибір у Китаї. Якщо ви бажаєте вести бізнес у Китаї, вам краще розмістити свій сайт на місцевому рівні. VPS – це один із варіантів, який ви обов'язково повинні розглянути. На це є багато причин:

  • Великий китайський брандмауер
  • Нормативно-правова відповідність
  • Швидка продаж контенту

Причини, чому ви повинні вибрати Китай VPS

Не знаєте, чи VPS China підходить для вашого бізнесу? Ось всі переваги VPS у Китаї, які допоможуть вам покращити вашу платформу та швидко залучити більше користувачів:

  • SSD VPS преміум-класу

Ми надаємо SSD VPS преміум-класу з портом 1G і глобальним прискоренням. Доступно для китайського та японського серверів Windows.

  • Відмінно підходить для Китаю

Обслуговування по всьому Китаю доступне з географічними перевагами, яке знаходиться ближче всього до Пекіну, Шанхаю, Токіо та Гонконгу.

  • Швидке підключення

Забезпечте послугу швидкої установки, яка займе менш як 2 годин для віртуального сервера та 1–2 робочих дні для виділеного сервера.

  • 24/7 в режимі очікування

Ми пропонуємо технічну підтримку 24/7 для всіх колокацій, виділених серверів, керованих і некерованих VPS. Наша команда любить розв'язувати технічні питання.

  • Надійне апаратне забезпечення

Ми використовуємо тільки краще при установці обладнання в наших центрах обробки даних.

  • Багатофункціональна панель керування

Багато функцій доступні одним клацанням миші: перезапуск, перезавантаження, зміна ОС, перегляд консолі та багато іншого.

Правильний план хостингу VPS у Китаї

Вибір пакета хостингу VPS Китай – це непросте рішення. Однак тут, у Blue VPS, ми знайдемо оптимальне рішення під будь-яке завдання. Ми пропонуємо прозорі витрати, ви можете легко спрогнозувати витрати з самого початку.

Вебсайти можуть бути простими, як блог, або складними, як інтерактивний додаток у реальному часі. Який би сайт ви не створювали, ми забезпечимо неперевершену продуктивність за низькою ціною. Почніть створювати своє рішення для Азії зараз.

FAQ VPS Китай

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png