VPS Франція Ціни

Особливості VPS Франція

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%.
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%.
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Коли у вас виникнуть проблеми, ми тут, щоб допомогти. Дайте нам оклик!
Сховище HDD/SSD/NVMe
Сховище HDD/SSD/NVMe
Кожен тип сховища відповідає конкретним вимогам різних компаній. Вам потрібне лише зберігання? HDD - ваш вибір. IOPS важливо? SSD і NVMe - це те, що вам потрібно.

Вам потрібне оптимальне рішення для вебхостингу у країнах Європі? До Вашої уваги VPS France. Цей постачальник приватних віртуальних серверів (VPS) зарекомендував себе як надійний та стабільний партнер. Саме VPS-хостинг є привабливим варіантом серед інших видів хостингових рішень.

Віртуальний хостинг має попит серед користувачів завдяки відносно низьким тарифам. Разом з тим він має декілька недоліків, а саме: залежність продуктивності роботи від стрибків трафіку; низька безпека через загальні ресурси. Високу продуктивність та безпеку надає виділений сервер, але такі послуги досить дорогі. 

Таким чином, VPS France є хостингом з оптимальним співвідношенням ціни та якості в Європі. Це проміжне рішення між віртуальним хостингом та фізичним сервером, що характеризується надійністю та продуктивністю виділеного обладнання, але відрізняється тим, що керується від вашого імені. VPS хостинг ідеально підходить для малого бізнесу. Загальний хостинг використовується блогерами для особистих вебсайтів, а виділені сервіси – для великих підприємств.

Скільки коштує оренда VPS у Франції

Вартість оренди використання VPS France надає більш повне уявлення про його зручність. Наразі доступні два тарифних плани з операційними системами Linux або Windows. Сума щомісячної оплати для планів оренди з Linux складає від 2 до 44 доларів. Тариф для Windows коштує від 10 до 49 доларів на місяць.

Треба зауважити, що вартість оренди виділеного сервера стартує від 100 доларів. Наші плани з Windows коштують дорожче, ніж з Linux, бо містять ліцензійні збори. Але їхня вартість все одно нижче, ніж оренда виділеного сервера.

Апаратне забезпечення різних планів VPS Франція

Ви можете вибрати один з 4 апаратних планів VPS у Франції. Проаналізуйте який саме буде максимально зручним для ваших вимог. Також ви можете вибрати операційну систему. Нижче приводимо основні характеристики цих планів:

  • bKVM 256: він включає 1 процесор Core Xeon, 256 МБ ОЗУ і 10 ГБ дискового простору;
  • bKVM 512: включає 1 процесор Core Xeon, 512 МБ ОЗУ і 15 ГБ дискового простору;
  • bKVM 1024: включає 2 процесори Core Xeon, 1024 МБ оперативної пам'яті і 20 ГБ дискового простору;
  • bKVM 2048: він включає 2 процесори Core Xeon, 2048 МБ ОЗУ та 30 ГБ дискового простору.

Такі характеристики VPS France покривають потреби найпоширеніших комерційних сайтів. Ці тарифи на оренду приблизно дорівнюють цінам в Сполучених Штатах. Наприклад, у VPS Seattle однакові розцінки для всіх планів.

FAQ VPS Франція

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png