VPS Іспанія Ціни

Особливості VPS Іспанія

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.
Близько до вашої цільової аудиторії
Близько до вашої цільової аудиторії
Не впевнені, що затримка достатньо добра? Перевірте наше задзеркалля, щоб перевірити наші центри обробки даних.
Різноманітність панелей керування VPS
Різноманітність панелей керування VPS
Cpanel, ISPmanager, Virtualmin, о, у нас є все.

Якщо ви шукаєте вигідне рішення для розміщення вебсайт вашого нового бізнесу в Іспанії або хочете розмістити декілька вебсайт, то ви в правильному місці. BlueVPS надає вам високопродуктивний Іспанський VPS в Іспанії за найнижчою ціною, ви отримаєте ті ж функції, що й виділений сервер, без шкоди для продуктивності. Сервер VPS в Іспанії дає вам право розміщувати кілька вебсайтів на одному сервері хостингу VPS.

Основні функції на серверах VPS в Іспанії

 • Повний контроль доступу root на сервері
 • Безкоштовне налаштування та оновлення серверів
 • Висока пропускна здатність
 • Захист від спаму та вірусів
 • Гарантія безперебійної роботи на 99,95%
 • Підтримка 24*7 – чат, телефон або електронна пошта.

VPS Іспанія – це ідеальний вибір для компаній, які хочуть розширити свій бізнес на іспаномовну аудиторію.

Скористайтеся перевагами, котрі надає оренда VPS хостингу в Іспанії

 • Linux або Windows:

Ви можете встановити будь-яку операційну систему для свого VPS-сервера в Іспанії, будь то Linux або Windows, ми підтримуємо обидві.

 • Місцеві центри обробки даних в Іспанії:

ми гарантуємо відповідність іспанському контролю щодо забезпечення інформації окремого типу. З нашим місцевим іспанським центром обробки даних ви отримаєте найкращу підтримку.

 • Анти-DDoS:

BlueVPS є найкращим постачальником серверів VPS-хостингу в Іспанії, і ми також пропонуємо вам рішення для захисту від DDoS до 1000 Гбіт/с, щоб забезпечити безмежний трафік на вашому вебсайт.

 • Необмежена передача даних:

завдяки нашій високій пропускній здатності ви можете передавати необмежену кількість даних без будь-яких додаткових витрат. Ми полегшуємо вхідний та вихідний трафік, який вам потрібен, на найшвидшій доступній швидкості без будь-яких додаткових витрат.

 • Підвищена продуктивність:

99% безперебійної роботи та цілодобова підтримка Ви отримаєте 99% часу безперебійної роботи з усім нашим VPS-сервером Іспанії для безперебійної роботи, а наша команда підтримки клієнтів завжди готова вислухати вас і розв'язувати ваші проблеми.

VPS хостинг в Іспанії працює як міст між виділеним і спільним хостингом, який повністю налаштований для задоволення потреб вашого бізнесу.

FAQ VPS Іспанія

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png