VPS Ашберн Ціни

Особливості VPS Ашберн

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.

Віртуальний приватний сервер (VPS) є ідеальним рішенням для хостингу. Він об'єднує плюси як виділеного сервера, так і загального хостингу. У Сполучених Штатах доступні для використання кілька VPS. У штаті Вірджинія розташований один з них – VPS Ashburn. Чим саме привабливий VPS для вашого бізнесу?

Виділений сервер – це комп'ютер у вашому розпорядженні. Коли ви вирішуєте купити виділений сервер, він отримує доступ до всіх його ресурсів, якими ви не ділитеся з жодним іншим користувачем. Проте таке рішення є досить дорогим, яке можуть собі дозволити представники великого бізнесу.

Якщо розглядати лише оренду, то віртуальний хостинг доступний та зручний. Але такий варіант передбачає спільне використання фізичного сервера одразу кількома користувачами. Якщо інші сайти споживають багато ресурсів, продуктивність вашого сайту буде недостатньою.

VPS Ashburn в Америці є віртуальною машиною, на якій працює копія операційної системи. Таким чином, ви отримуєте наступні переваги:

  • кореневий доступ на сервер;
  • більший обсяг дискового простору та пропускної здатності в порівнянні з загальним хостингом;
  • не такий дорогий, як виділений сервер;
  • стабільність та надійність.

Серед якісних переваг варто відзначити вищий рівень контролю, ніж у віртуального хостингу.

Тарифні плани хостингу: VPS Ashburn

Якщо ви розміщуєте вебсайт у Сполучених Штатах, VPS Ashburn є гарним рішенням. Він пропонує чотири різні тарифні плани за цінами від 2,39 до 12,99 долара на місяць.

Використовуючи фільтри, виберіть відповідні параметри та періоди передплати. Вибираючи більш тривалий термін договору, ви отримуєте нижчу середньомісячну ціну.

Отже, ви можете вибрати саме той план, який відповідає вашим вимогам. Таким чином, ви не платите за ресурси, які не використовуватимете.

VPS в Ашберні дозволяє реалізувати архітектуру хмарної мережі

VPS Ashburn разом з іншими можна використовувати для створення хмарної системи вашого сайту. Наприклад, VPS Seattle може надати додаткові ресурси для забезпечення миттєвої масштабованості. У разі раптового зростання трафіку ваш сайт матиме необхідні ресурси для обробки всіх запитів.

FAQ VPS Ашберн

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png