VPS Софія Ціни

BlueVPS забезпечує зв'язок з провідними постачальниками хмарних та інтернет-послуг та надає послуги хостингу клієнтам з усього світу.

Болгарія є стратегічним місцем на Балканах з виходом до ЄС, Туреччини та Кавказу. Пропонуємо нашим клієнтам VPS хостинг сервер у Софії підключення з мінімальною затримкою.

Оренда VPS хостинг сервера у Софії

Найдоступніший та найдешевший спосіб для розміщення сайтів в інтернеті – це оренда VPS хостинг сервера у Софії. Наш платний хостинг сайтів має хороший показник аптайму та високий коефіцієнт відмовостійкості обладнання. Клієнтам надається можливість вибирати країну розміщення та панель управління послугами хостинг-провайдера. При цьому назавжди можна забути, скільки файлів чи трафіку буде на сайті.

Оскільки оренда VPS хостинг сервер у Софії — цеце потрібна послуга, ми постійно підвищуємо якість обслуговування наших клієнтів. Ви можете обрати панель управління cPanel або ISPpanel, а також прикріпити домен будь-якої доменної зони. Наші фахівці працюють 24/7 для підвищення якості послуг та підвищення рівня комфорту обслуговування наших клієнтів.

Замовити недорогий VPS хостинг сервер у Софії

BlueVPS пропонує своїм клієнтам замовити недорогий VPS хостинг сервер у Софії

недорогий хостинг гарної якості. Купуючи його, клієнт може розмістити в Інтернеті власний ресурс без істотних витрат.

Вартість хостингу визначається його функціональними можливостями. Нещодавно під поняттям "дешевим хостингом" розумілися послуги з мінімальним набором функціональних можливостей, низькою швидкістю, і вкрай невисокою якістю.

Сучасне поняття «дешевий хостинг» від BlueVPS включає кілька тарифних пакетів з оптимально підібраним набором функцій, без переплати за ті послуги, якими клієнт не буде користуватися.

Ціна на VPS хостинг сервер у Софії

Вартість хостингу залежатиме від характеристик обраного тарифу та періоду оплати, можлива оренда від одного місяця. Ціни на VPS хостинг сервер у Софії для сайту починаються від 4$ на місяць.

Недорогий хостинг від BlueVPS та безлімітний трафік на всіх тарифних планах дозволяє запускати блоги, форуми, інтернет-магазини навіть з високими навантаженнями. Пропонуємо ознайомитися з характеристиками та купити хостинг на рік, щоб забезпечити ваш сайт необхідними ресурсами та більше часу приділити на розвиток.

Для вже існуючих проектів пропонуємо купити VPS хостинг сервер у Софії, обравши один із тарифів на тривалий термін, щоб знизити вартість хостингу сайту на рік.


Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png