VPS Об'єднані Арабські Емірати Ціни

VPS OAE є популярним варіантом для будь-якого особистого чи бізнес-сайту, який тільки починає працювати в Інтернеті. Служба віртуального сервера (VPS) підходить для онлайн-проектів, які потребують більше ресурсів і більшої гнучкості управління.

Замовити VPS хостинг сервер ОАЕ

Відтепер наші клієнти мають змогу замовити VPS хостинг сервер ОАЕ з вибором процесора, оперативної пам’яті, диска, ОС, пропускної здатності, розташування та додатків.Виберіть один із наших попередньо визначених планів або створіть спеціальний сервер.

З нами ви отримуєте:

  • повний (root) доступ до логічно окремого і повністю незалежного сервера;
  • гарантовані ресурси сервера, які не використовуються іншими клієнтськими програмами;
  • повний контроль над сервером;
  • можливість мати на ньому будь-які додатки;
  • більший ресурс сервера;
  • велика гнучкість тощо.

Чому оренда VPS хостинг сервера ОАЕ вигідна?

Наші послуги хостингу забезпечують легку масштабованість для обробки трафіку веб-сайтів/додатків, що швидко зростає. Оренда VPS хостинг сервера ОАЕ дозволяє керувати сервером, перезавантажувати перебудовувати, редагувати брандмауер і керувати мережею з нашої панелі керування з будь-якого місця.

Ваш власний сервер – ваш розподіл ресурсів дозволяє вам і вашим відвідувачам насолоджуватися швидшим часом завантаження.

Виділені ресурси – VPS-хостинг ОАЕ надає вам більше дискового простору, процесора та оперативної пам’яті, ніж традиційний спільний хостинг.

Гнучкість – у вас є свобода вибору операційної системи та програмного забезпечення, яке ви хочете інсталювати на сервері, або вносити індивідуальні зміни в ОС. Ви отримуєте повний root-доступ.

Ціна на VPS хостинг сервера ОАЕ

Усі плани Host-World покривають ваші базові потреби щодо якісного хостингу. Дізнайтеся, яка ціна на VPS хостинг сервера ОАЕ та що ви можете отримати в кожному плані, і виберіть хостинг, який вам найбільше підходить.

Наразі ми пропонуємо хмарні сервери з наших центрів обробки даних у Дубаї. Ми також пропонуємо послуги VPS у понад 15 точках світу (Азія, Європа, Америка), VPS хостинг сервер у Об'єднаному Королівстві, наприклад.


Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png