VPS Нідерланди Ціни

Особливості VPS Нідерланди

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.

Якщо ви власник великого сайту або веб-проекту, і вам необхідно налаштувати операційну систему, то віртуально виділений сервер у Нідерландах буде кращим вирішенням усіх проблем. При виборі будь-якого тарифу ви отримуєте цілодобову підтримку. Орендуючи VPS у Нідерландах, ви значно заощаджуєте кошти. Вам не потрібно купувати фізичні виділені сервери, орендувати місце в центрі обробки даних і витрачати гроші на встановлення та налаштування.

Найкращий VPS у Нідерландах

Якщо вам складно вибрати варіанти для оренди, які коштують ваших грошей, то пропонований нами VPS в Нідерландах є чудовим вибором завдяки ряду переваг. Основні плюси:

  • Багатофункціональна панель керування. За її допомогою ви можете швидко вирішити будь-яку технічну проблему. Ви можете самостійно отримати інформацію про несправності за лічені хвилини та, за необхідності, перезапустити VPS-сервер.
  • Наявність швидкісних твердотільних носіїв (SSD). Завдяки використанню SSD підтримується нормальна продуктивність у моменти максимального навантаження. Тому ваш сайт працює у 5 разів швидше.
  • Можливість створення резервних копій. Щоб не допустити втрати важливих для вас даних, у нас є резервні копії. Налаштовуються вони один раз, і дані зберігаються при необхідності протягом усього терміну дії вашого проекту.
  • Доступ до маршрутизації. Замовляючи хостинг VPS в Нідерландах, ви отримуєте повний доступ до настроювання віртуального сервера. Встановіть будь-які компоненти, оновіть програмне забезпечення та виконайте будь-яку роботу із сервером.
  • Сучасне якісне встаткування. Ми використовуємо фізичні сервери виробництва SuperMicro.

Чому слід вибирати VPS у Нідерландах

Оренда VPS-сервера коштує значно дешевше. Віддавши перевагу VPS в Нідерландах, ви отримаєте якісний та порівняно недорогий хостинг. Наша компанія відповідає найвищим стандартам обслуговування та надає миттєву допомогу у вирішенні проблем, якщо такі є. Чуйна та ввічлива служба підтримки прийде на допомогу цілодобово.

Серед наших пропозицій також є VPS Швеція, Естонія.

FAQ VPS Нідерланди

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png