VPS Game Ціни

Особливості VPS Game

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.

Онлайн-відеоігри пропонують мільйонам користувачів Інтернету можливість взаємодіяти в спільному віртуальному світі. Щоб побудувати світи для кількох гравців, видавці ігор зазвичай пропонують офіційні загальнодоступні сервери. Але для споживачів, які хочуть встановити власні правила та змінити гру за допомогою модів , ми пропонуємо замовити надійний VPS хостинг сервер Game за доступною ціною. Він надає високопродуктивну інфраструктуру та чудово підходить для ігрів у режимі реальної години.

Замовити VPS хостинг сервер Game

Незалежно від того, чи ви студія, яка створює масову багатокористувацьку онлайн-гру, чи просто хочете запустити виділений ігровий сервер для вас і ваших друзів.

Що пропонує оренда VPS хостинг сервера Game

  • Гнучкі обчислення, еластична місткість. BlueVPS надає різноманітні плани оренди VPS хостинг сервера Game , щоб ви могли налаштувати свою інфраструктуру відповідно до вимог вашої гри. Пружно масштабуйте свою інфраструктуру, обертаючись вгору та вниз, оскільки використання вашої гри зростає та падає з годиною дня.
  • Мінімальна затримка з глобальною доступністю. Маючи 17 місць на 5 континентах, ви можете скоротити годину передачі мережі, запустивши BПC Game поблизу ваших користувачів. А якщо ви використовуєте ігровий сервер для себе, то ви можете насолоджуватися грою в реальному часі без помітних затримок.

Купити VPS хостинг сервер Game

Що потрібно знати перш ніж купити VPS хостинг сервер Game?

Перш за все, варто звернути увагу на конкретні особливості гри, яку ви хочете розмістити на своєму ВПС Game. Рекомендації щодо мінімальної та оптимальної конфігурації наведені на вебсайті видавця гри. Ці поради містять:

  • інформацію про кількість процесорів (ЦП),
  • обсяг оперативної пам'яті
  • пропускну здатність мережі, потрібну для безперебійної роботи гри.

Також важливо враховувати кількість гравців, які ви хочете одночасно розмістити на своєму сервері. Якщо одночасно під'єднано велику кількість людей, буде використано більше ресурсів. Встановлення модів або розширень також може значно збільшити вимоги до ресурсів вашого сервера. Особливо це стосується графічних змін або нових функцій, яких немає у базовій грі.

Ціна на VPS хостинг сервер Game

Сервер повинен забезпечувати оптимальну продуктивність, яка відповідає вимогам гри, а співвідношення ціни та якості також є вирішальним фактором для затятих геймерів , які хочуть грати, не перевищуючи свій бюджет. Наша ціна на VPS хостинг сервер Game є доступною. ВПС Game відповідає всім цим критеріям та має гнучкі апаратні ресурси. Також серед наших пропозицій є  VPS Unmanaged.

FAQ VPS Game

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png