VPS Unmanaged Ціни

Особливості VPS Game

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.

Якщо ви віддаєте перевагу настроїти середовище хостингу відповідно до ваших точних специфікацій і хочете повністю контролювати пропускну здатність, простір для зберігання та розподіл ресурсів, некерований VPS Unmanaged — ідеальний варіант. VPS сервер Unmanaged можна настроїти відповідно до ваших потреб, а вам не доведеться переплачувати за рівень управління.

Замовити VPS хостинг сервер Unmanaged

З ВПС Unmanaged ви отримаєте можливість встановлювати будь-які програмні пакети, які хочете, і керувати своїм сервером, як вважаєте за потрібне. Це набагато краще, ніж боротися з обмеженнями та зрештою розчаруватися через це.

Але якщо вас турбують прості та інші проблеми, то ми допоможемо, якщо виникнуть технічні проблеми. Вам треба лише замовити VPS хостинг сервер Unmanaged, а ми несемо відповідальність за мережу та обладнання, від якого ви залежите. 

Що входить до плану, якщо купити VPS хостинг сервер Unmanaged?

  • Користувацькі операційні системи. Інший спосіб настроїти VPS сервер Unmanaged відповідно до ваших особливих потреб - це вибрати операційну систему Linux.
  • Індивідуальне програмне забезпечення - ваш ВПС Unmanaged є не тільки власним, але й надзвичайно гнучким. Ви отримуєте повний root-доступ, який пропонує вам контроль на рівні адміністратора. Ви матимете гнучкість, необхідну для встановлення та запуску програмного забезпечення.
  • Індивідуальне розташування центру обробки даних. Ми пропонуємо до питного VPS хостинг сервер Unmanaged з розташуванням центрів обробки даних у всьому світі! Виберіть центр обробки даних, який буде ближче до вас або ваших відвідувачів, щоб зменшити затримку та досягти максимальної продуктивності! 

Оренда VPS хостинг сервера Unmanaged

  • Неймовірна швидкість. Це означає найкращий рейтинг SEO, нижчий показник відмов та найвищий коефіцієнт конверсії! 
  • 99,9% зобов'язань щодо часу роботи. Оренда VPS хостинг сервера Unmanaged від хосту BlueVPS , на який можна покластися завдяки наднадійним серверам!
  • Технічна підтримка наших спеціалістів.Компетентна та професійна команда підтримки доступна 24/7/365, щоб допомогти!
  • Постійна безпека. Процеси та найкращі методи, які допоможуть захистити ваш обліковий запис!

Ціна на VPS хостинг сервер Unmanaged

Наші ціни доступні та зрозумілі, не потрібно турбуватися про щомісячний платіжний цикл. Ціна на VPS хостинг сервер Unmanaged буде залежати від ваших потреб. Платіть лише за те, що вам потрібно, збільшуйте та зменшуйте масштаб відповідно до ваших потреб. Також пропонуємо VPS хостинг сервер Managed.

FAQ VPS Unmanaged

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png