VPS Managed Ціни

Особливості VPS Managed

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.

VPS хостинг Managed надає спеціальні ресурси, щоб ви знали, що ваш вебсайт буде працювати належним чином. На ньому BlueVPS пропонуємо кілька варіантів VPS-хостингу, кожен з яких має різні рівні управління та функції VPS.

Замовити VPS хостинг сервер Managed

Якщо ви підприємство, що зростаэ, бізнес-потреби можуть створити надмірне навантаження на ваш сайт та онлайн-операції, якщо вони не призначені для вирішення високого трафіку та інших проблем. Саме час замовити VPS хостинг сервер Managed

Вибравши керований хостинг VPS хостинг, ви можете зосередити свою годину на таких операціях, як маркетинг, рекламні акції, продажі та обслуговування клієнтів, які безпосередньо сприяють зростанню вашого бізнесу.

Оренда VPS хостинг сервера Managed

Довірте нам проблеми з хостингом, а ви будете займатися своїми клієнтами. Оренда VPS хостинг сервера Managed та вибір наших послуг керованого хостингу VPS принесе користь вашому бізнесу:

  • Насолоджуйтесь повним root-доступом. Завдяки повному root-доступу ви можете налаштувати свій керований сервер відповідно до конкретних потреб, оскільки ви не надаєте доступ до нього іншим організаціям.
  • Економія витрат. Завдяки керованому віртуальному хостингу ви можете виключити витрати, пов'язані з найняттям спеціального персоналу для виконання завдань технічного адміністрування та управління.
  • Масштабованість – VPS хостинг Managed також піклується про масштабованість, що є важливою вимогою для зростаючогобізнесу. Зі зростанням трафіку ресурси вашого сервера можна легко збільшити, щоб задовольнити вищі потреби.
  • Безпека – за допомогою ВПС Managed ви отримуєте унікальну IP-адресу для вашого сервера, що забезпечує підвищену безпеку вебсайту .

Купити VPS хостинг сервер Managed

Рішення Купити VPS хостинг сервер Managed буде на користь вашого бізнесу , адже сервери з виділеними ресурсами є надзвичайно продуктивними. Наша мета — запропонувати найкращі рішення для вебхостингу , які є надзвичайно швидкими та надійними.

Ціна на VPS хостинг сервер Managed

BlueVPS як один з провідних постачальників VPS Managed надає надійні та надзвичайно якісні послуги. Завдяки плану керованого хостингу VPS ми забезпечимо підтримку, безпеку та продуктивність мережі, надаючи вам цілодобову підтримку без вихідних. Ціна на VPS хостинг сервер  Manage прозора та розумна, наші плани завжди можна збільшити/зменшити для оптимізації операційних витрат.

Також доступні для замовлення VPS Unmanaged, VPS DDOS.

FAQ VPS Managed

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png