VPS Storage Ціни

Особливості VPS Storage

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.

Віртуальні приватні сервери, оптимізовані для зберігання, використовують корпоративні жорсткі диски, щоб збільшити обсяг пам'яті, виділений на фрагмент. Диски такого типу працюють повільніше, ніж наші стандартні плани VPS, що працюють на накопичувачі SSD.

Замовити VPS хостинг сервер Storage

Ви можете замовити VPS хостинг сервер Storage від BlueVPS.com.ua з різними типами пристроїв зберігання даних – HDD та SSD. HDD означає жорсткий диск, тоді як SSD означає жорсткий диск.

У плані хостинг VPS Storage для твердотельного накопичувача використовує SSD-диск замість традиційного жорсткого диска на своїх фізичних серверах. Перевага SSD перед HDD полягає в тому, що він споживає менше енергії та забезпечує вищу продуктивність і швидкість. Давайте детально розглянемо, що відрізняє два диски один від одного.

Оренда VPS хостингу сервер Storage

Пропонуємо один з найдоступніших тарифних планів ВПС Storage на ринку, який ви можете використовувати, не замислюючись. Оренда VPS хостинг сервера Storage дає можливість настроїти ресурси відповідно до ваших потреб:

  • Доступ до ваших даних будь-де та будь-коли

Ви можете отримати доступ до своїх файлів, папок, баз даних та інших ресурсів у будь-якій точці світу, коли захочете.

  • Повний контроль

Ви отримаєте повний контроль над своїм сайтом. Ви можете вирішити, що потрібно на вашому сервері VPS Storage .Ми надаємо вам root-доступ за допомогою нашого хостингу, який дозволяє самостійно встановлювати панель управління та операційну систему.

Купити VPS хостинг сервер Storage

Щоб гарантувати, що ви отримаєте вигоду від кожного долара, який ви платите, щоб купити VPS хостинг сервер Storage ми пропонуємо вибирати та налаштовувати ресурси ВПС Storage: ядра процесора, пам'ять, сховище, передачу тощо. Вам просто потрібно заплатити за ресурси, які бажаєте отримати споживати.

Ціна на VPS хостинг сервер Storage

Доступна ціна на VPS хостинг сервер Storage дозволяє заощадити сотні доларів на місяць, порівнявши низьку вартість ВПС хостингу Storage з виділеним сервером. VPS — це найкраще рішення для економічно ефективного та збалансованого рішення для розгортання ваших програм у всесвітній мережі. Ціна на VPS хостинг сервер Storage залежить від ваших потреб. Нарешті, ваша маркетингова стратегія, хороший контент і ті, як ви представляєте свій вебсайт потенційному клієнту, мають значення, проте правильний план хостингу є лише бонусом!

Також є можливість обрати інші VPS, наприклад VPS Unlimited Bandwidth.

FAQ VPS Storage

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png