VPS Joomla Ціни

Особливості VPS Joomla

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.

BlueVPS пропонує найкращу функцію на ринку оптимізованих хостингів для JOOMLA. Joomla — це відзначена нагородами система управління вмістом (CMS), яка дозволяє створювати веб-сайти та потужні онлайн-додатки.

Замовити VPS хостинг сервер Joomla

Багато аспектів, включаючи простоту використання та розширюваність, зробили Joomla найпопулярнішим програмним забезпеченням для веб-сайтів. Найкраще те, що замовити VPS хостинг сервер Joomla— це рішення з відкритим вихідним кодом, яке є вільно доступним для всіх.Ця платформа з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє людям з усього світу вносити зміни та покращення, багато з яких впроваджуються в майбутні офіційні версії програми.

Оренда VPS хостинг сервер Joomla

Оренда VPS хостинг сервер Joomla дозволяє створити практично будь-який тип сайту. Ще одна приємна особливість VPS хостинг Joomla полягає в тому, що платформа добре підтримується та часто оновлюється, оскільки оновлення необхідні для впровадження нових функцій, запобігання проблем із безпекою та багато іншого.

Переваги ВПС Joomla від BlueVPS

  • Цілодобове обслуговування клієнтів
  • Необмежений простір пропускна здатність
  • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти
  • Можливість встановити сценарії одним кліком

Купити VPS хостинг сервер Joomla

Joomla – дуже популярна система керування контентом. Варто купити VPS хостинг сервер Joomla з відкритим вихідним кодом, щоб мати можливість вносити зміни та покращення, багато з яких впроваджуються в майбутні офіційні версії програми. Платформа досить проста у використанні та дуже легко налаштовується.

Переваги VPS Joomla

  • Щоденне резервне копіювання. Ми зберігаємо до 30 щоденних резервних копій вашого сайту Joomla
  • Автоновлення. Ми оновлюємо ядро плагіні Joomla, щоб захистити ваш сайт
  • Гарантія безперебійної роботи. Гарантуємо, що наша година роботи ніколи не впаде нижче 99,9%

Ціна VPS хостинг сервер Joomla

Joomla VPS Hosting — ідеальний варіант для вебсайту, який виріс за загальний хостинг, але може ще не бути готовим до повністю виділеного сервера. Ціна VPS хостинг сервер Joomla та пропоновані функції знаходиться між спільним хостингом та виділеним сервером. Ціна VPS хостинг сервер Joomla залежить вiд обраного плану. Кожен план пропонує різні рівні оперативної пам’яті, дискового сховища та пропускної здатності. Якщо у вас виникли запитання щодо того, який пакет VPS Joomla, наша служба пiдтримки надасть консультацію з усіх питань.

Однак якщо ви вважаєте, що це не підходить для вас, ви можете вибрати один із наших варіантів хостингу, які можна використовувати подібним чином, наприклад Drupal.

FAQ VPS Joomla

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png