VPS MODX Ціни

Особливості VPS MODX

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.
Близько до вашої цільової аудиторії
Близько до вашої цільової аудиторії
Не впевнені, що затримка достатньо добра? Перевірте наше задзеркалля, щоб перевірити наші центри обробки даних.
Різноманітність панелей керування VPS
Різноманітність панелей керування VPS
Cpanel, ISPmanager, Virtualmin, о, у нас є все.

MODХ - це безкоштовна среда розробки та система управління сайтом, яка переважно використовується професіоналами з вебстудій . Дана система дозволяє розробляти сайти різної складності та характеризується тим, що порівняно з іншими CMS створює менше навантаження на ресурси хостингу. Таким чином, VPS хостинг сервер MODX можна сміливо рекомендувати для великих проектів із великою відвідуваністю.

Замовити VPS хостинг сервер MODX

Ми прагнемо впроваджувати та розвивати найсучасніші та передові технології, залишаючи клієнтам повну незалежність та легкість використання нової ІТ інфраструктури у повному обсязі. Чому варто замовити VPS хостинг сервер MODX

саме від BlueVPS:

  • Використовуємо потужні сучасні сервери, систематично оновлюємо виробничі потужності
  • Цілодобова технічна підтримка
  • Тільки твердотільні SSD І NVME накопичувачі
  • Розгортання протягом декількох хвилин

Оренда VPS хостинг сервера MODX

Ми розібралися в особливостях CMS MODx, добре подумали та розробили спеціальні тарифи. Для сайту буде створено всі хостинг-умови, щоб йому працювалося швидко та продуктивно. Платити за непотрібні налаштування не доведеться! Оренда VPS на MODx дуже вигідна та зручна для клієнта, оскільки перенесення на віддалений сервер максимально упрощене та інтуїтивно зрозуміле. Переваги, які надає оренда VPS хостинг сервера MODX:

  • Безліч локацій. Понад 17 локацій на вибір з яких: Лос-Анджелес, Сієтл,Ешберн , Дюссельдорф , Чикаго , Франкфурт та Атланта.
  • Віртуалізація KVM. Отримайте чесні ресурси для VPS MODX , на які ніхто не може претендувати завдяки технології KVM.
  • Швидка видача. Буквально за кілька хвилин після замовлення ви зможете почати користуватися вашим ВПС MODX.
  • Різновид контрольних панелей. Підтримуємо більшість популярних контрольних панелей від cPanel до ISPmanager.
  • Масштабованість. Ви відчуваєте, що ресурсів VPS сервера MODX не вистачає? Їх завжди можна розширити.

Купити VPS хостинг сервер MODX

Пропонуємо найпопулярніші конфігурації під MODx CMS. Якщо ви не змогли знайти відповідну конфігурацію, зв'яжіться з нашою командою.

Якщо ви вирішили купити VPS хостинг сервер MODX, будьте впевнені, що всі наші тарифні плани забезпечують вашому сайту стабільну та високопродуктивну роботу.

Ціна на VPS хостинг сервер MODX

BlueVPS пропонує орендувати VPS із MODx – наша ціна на VPS хостинг сервер MOD X доступна. Ми маємо гнучкі тарифи з можливістю масштабувати обчислювальні потужності у будь-який момент. Щоб отримати більше відомостей з питань, що цікавлять, залишайте заявку на сайті компанії – наш спеціаліст зв'яжеться для більш детальної консультації. Також пропонуємо до уваги VPS хостинг MT4 MT5.

FAQ VPS MODX

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png