VPS Magento Ціни

Особливості VPS Magento

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.

Керована платформа VPS хостингу Magento, розроблена зі стеком, повністю оптимізованим для забезпечення найшвидшої продуктивності та найнадійнішого досвіду з повною безпекою та цілодобовою підтримкою, яка діє як ваша розширена команда.

Замовити VPS хостинг сервер Magento від BlueVPS

Перетворіть свої мрії про електронну комерцію на реальність за допомогою VPS Magento. Насолоджуйтесь неймовірною швидкістю та забезпечте своєму інтернет-магазину перевагу, яку він завжди заслуговував. Все що треба зробити, це замовити VPS хостинг сервер Magento та отримати:

Підключення за лічені хвилини. Розгортання сервера Magento відбувається швидко та легко, тому ви не переживаєте через технічні нюанси.

Ефективне керування сервером. Нескладне управління VPS Magento для продуктивних та цілеспрямованих команд

Насолоджуйтесь оптимізованою продуктивністю. Передові технології кешу та оптимізовані сервери вебхостингу Magento для неперевершеного досвіду.

Оренда VPS хостингсервера Magento

Оренда VPS хостинг сервера Magento реалізується з певним набором опцій: 

  • Підтримка 24/7/365
  • Регулярне виправлення безпеки
  • Сервери з підтримкою HTTP/2
  • Оптимізовано з розширеними кешами
  • Необмежена установка додатків

Швидкий, масштабований, повнофункціональний ВПС Magento це безпечний і орієнтований на продуктивність хостинг, який дозволяє зосередитися на промовах, які дійсно мають значення.

Купити VPS хостинг сервер Magento

Ми маємо 17 центрів обробки даних по всьому світу, тому ви можете мати VPS хостинг Magento під рукою будь-де. Перш ніж купити VPS хостинг сервер Magento, ознайомтеся з нашими перевагами:

  • Активна підтримка 24/7/365 та розв'язання проблем хостингових рішень для кожного.
  • Безкоштовна міграція.Перемістіть свій перший магазин Magento з будь-якого рішення для вебхостингу безкоштовно .
  • Безпека. Ми захищаємо всі наші сервери за допомогою брандмауерів на рівні платформи та регулярно оновлюємо мікропрограму, щоб забезпечити безпеку зберігання Magento.
  • Автоматичне резервне копіювання. Ви можете запланувати автоматичне резервне копіювання для VPS сервера Magento із частотою за вашим вибором.

Ціна на VPS хостинг сервер Magento

Ціна на VPS хостинг сервер Magento буде залежати від потреб вашого бізнесу. Виберіть план ВПС Magento, який ви завжди можете збільшити/зменшити для оптимізації операційних витрат. Ціна на VPS хостинг сервер Magento буде адаптуватися відповідно до ваших потреб. Наші ціни на ВПС Magento гнучкі та прозорі, платіть за плани, які працюють для вашого бізнесу. Також пропонуємо VPS OpenCart.

FAQ VPS Magento

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png