VPS PrestaShop Ціни

VPS хостинг сервер Prestashop - це приватний віртуальний сервер, який забезпечує автоматичне встановлення та початкове настроювання останньої версії системи PrestaShop, що полегшує створення інтернет-магазинів. Використовуючи панель клієнта, ви також інсталюєте один або кілька вебсайтів на сервері VPS.

Замовити VPS хостинг сервер Prestashop

Маєте досвід адміністрування серверів? Виберіть VPS PrestaShop і керуйте ним без обмежень! Додайте необхідні ресурси в приватний кабінет будь-якої години. Інфраструктура BlueVPS надає вашому інтернет-магазину високу доступність і швидку годину відповіді.

Висока продуктивність за найкращою ціною

Простота використання, масштабованість та здатність адаптуватися до індивідуальних потреб

Необмежена передача, пропускна здатність до 2 Гбіт/с

Оренда VPS хостинг сервера Prestashop

Висока продуктивність ВПС Prestashop дозволяє ефективно управляти збільшенням трафіку. Ви можете будь-коли додати ЦП, оперативну пам'ять та дисковий простір. Оренда VPS хостинг сервера Prestashop

має такі функції :

  • Масштабованість

Завдяки VPS PrestaShop ви контролюєте свої витрати, а також отримуєте середовище , яке адаптується до ваших потреб.

  • Вища ефективність

Незалежно від того, наскільки великі ваші вимоги, ВПС сервер PrestaShop це рішення для вас. Вони побудовані на основі найсучаснішої архітектури Intel, дисків SSD NVMe та стійкої інфраструктури.

  • Резервні копії

Використовуйте опцію резервного копіювання та зберігайте свої дані у безпеці на зовнішньому сховищі.

Купити VPS хостинг сервера Prestashop

Щоб не турбуватися про управління обладнанням (оновлення компонентів, технічні несправності – це наша робота) та зосередитись на адмініструванні сервера, варто допити VPS хостинг сервера Prestashop .Виберіть із широкого спектру попередньо встановлених дистрибутивів Linux (CentOS, Ubuntu, Debian тощо) або Windows і почніть використовувати інтерфейс керування (Plesk або cPanel). 

Ціна на VPS хостинг сервер PrestaShop

Найкращі плани та доступна ціна на VPS хостинг сервер PrestaShop на ринку від BlueVPS.Також серед наших пропозицій VPS TYPO3.

Особливості VPS PrestaShop

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.

FAQ VPS PrestaShop

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png