VPS Centos Ціни


Особливості VPS Centos

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.

Centos розшифровується як Community enterprise Operating System. Це дистрибутив Linux, який є однією з найбільш використовуваних нині операційних систем. ВПС Centos сумісний і заснований на Red Hat Enterprise Linux. Centos безкоштовний у використанні, оскільки це модель з відкритим вихідним кодом.

Оренда VPS хостинг сервера Centos

VPS хостинг Centos - чудовий вибір для більшості веб-проектів.Тарифи VPS Centos є найпопулярнішими серед користувачів, тому що підтримують будь-які розробки на Linux. Такі VPS сервери дозволяють покрити запити найвибагливіших клієнтів. Оренда VPS хостинг сервера Centos від BlueVPS також включає:

ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА CENTOS. Виберіть свою версію Centos Server.

ЖИВІ РЕЗЕРВНІ КОПІЇ 24/7 ОНЛАЙН. Ваш ВПС хостинг Centos працює цілодобово, без вихідних, без простоїв і доступностей зі всього світу.

 ПРОСТІ ТА ШВИДКІ НАЛАШТУВАННЯ БРАНДМАУЕРА Налаштуйте свій брандмауер та додавання правил. Їх легко та швидко налаштувати та керувати на панелі керування. 

БЕЗПЕКА. VPS сервер Centos має високий рівень безпеки та захисту, щоб надати вам найкращий доступний віртуальний сервер на ринку.

Купити VPS хостинг сервера Centos легко!

Просто виберіть потрібний тариф. Стандартні пакети ідеально підходять для середнього VPS. Вони мають велику потужність і добре збалансовані. Якщо ви шукаєте більше потужності ЦП або пам'яті, ви можете переглянути наші плани з оптимізацією ЦП та пам'яті.

Рішення купити VPS хостинг сервера Centos з розширеними функціями ідеально підходить для програм, які використовують більше пам'яті. Ці пакети забезпечують дозу пам'яті, яку ви можете використовувати, не переплачуючи за непотрібні вам ресурси.

Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні VPS CentOS, ви можете звернутися до нашої служби підтримки клієнтів. У нас є добре навчений персонал, який доступний 24/7.

Замовити VPS хостинг сервер Centos

Хоча ми часто рекомендуємо замовити VPS хостинг сервер Centos майже кожному користувачеві, є певні речі, які ви повинні враховувати. Centos VPS працює на дуже високій продуктивності, тому його краще використовувати для 64- і 32-бітних VPS-серверів. 

Ціна VPS хостинг сервера Centos

Хочете купити дешевий VPS сервер Centos? Ви у правильному місці. Безсумнівно, під час пошуку в Інтернеті ви зустрінете багато пропозицій VPS хостинг Centos .Однак важливо, щоб ціна VPS хостинг сервера Centos була доступна .У нас є різні версії Centos VPS. Завдяки цьому ви можете вибрати бажаний варіант, який ви хочете розробити за допомогою свого сервера.

Також у нас є пропозиці] VPS FreeBSD, VPS Ubuntu.

FAQ VPS Centos

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png