VPS Ubuntu Ціни

Особливості VPS Ubuntu

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.

Ubuntu - один з найчастіше використовуваних дистрибутивів Лінукс для організації вебсерверів . Головним перевагою цієї операційної системи є стійкість до відмови. Вона ідеально сумісна з програмою, що вимагає високої швидкості роботи та стійкості до навантажень (1С: Бухгалтерія, віртуальні торгові майданчики тощо).

Замовити VPS хостинг сервера Ubuntu

Ви хочете використовувати програмне забезпечення на основі нових технологій? Пропонуємо замовити VPS хостинг сервер Ubuntu, який стане відмінним вибором. Цей дистрибутив основ на Linux Debian і регулярно оновлюється. У всьому світі існує успішна спільнота користувачів, у яких ви можете навчатися на постійній основі. ВВС Ubuntu ідеально підходить для розміщення програм, вебсайтів, баз даних або електронної пошти у надійному та безпечному середовищі.

Оренда VPS хостинг сервера Ubuntu

Вебсайти можуть бути такими ж простими, як блог, або такими ж складними, як інтерактивна програма в реальному часі. Який би сайт ви не створювали, BlueVPS забезпечує вам і вашим клієнтам неперевершену продуктивність з VPS Ubuntu за низькою ціною. Ми пропонуємо нашим клієнтам орендувати надійний VPS хостинг сервера Ubuntu.

Чому варто купити VPS хостинг сервер Ubuntu

Середовище Ubuntu. VPS хостинг Ubuntu базується на програмному забезпеченні з відкритим кодом, тому ви можете налаштувати його відповідно до своїх потреб.Налаштовуйте офіційні програмні пакети чи пакети, розроблені сторонніми постачальниками. Гнучкість середовища Ubuntu дозволяє вільно розробляти програми.

Безпека. Як і інші дистрибутиви Linux, ВПС хостинг Ubuntu забезпечує безпеку машин і даних.

Резервні копії.  Дисковий простір буде використовуватись для зберігання резервних копій каталогів FTP-сервера, файлів конфігурації або інших важливих даних.

Послуги включені. Разом із VPS хостингом Ubuntu  ми надаємо багато послуг, включаючи IPv4 та IPv6-адреси, захист від DDoS, гарантовану пропускну здатність до загальнодоступної мережі та широкий вибір розповсюдження.

Ціна на VPS хостинг сервер Ubuntu

Ubuntu, як проект з відкритим кодом, є безкоштовним. Його можна автоматично встановити у персональній панелі керування. Ціна на VPS хостинг-сервер Ubuntu залежить від конфігурації та вибраних фізичних ресурсів (RAM, CPU, дисковий простір). Шкірний план включає велику пропускну здатність і SSD, ви можете легко передбачити свої витрати з самого початку. Якщо у вас залишилися питання, ви можете залишити заявку на сайті. Ми вам передзвонимо та проконсультуємо. Також пропонуємо ознайомитися з умовами оренди VPS MODX.

FAQ VPS Ubuntu

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png