VPS Windows 2019 Ціни

Особливості VPS Windows 2019

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Коли у вас виникнуть проблеми, ми тут, щоб допомогти. Дайте нам оклик!
Сховище HDD/SSD/NVMe
Сховище HDD/SSD/NVMe
Кожен тип сховища відповідає конкретним вимогам різних компаній. Вам потрібне лише зберігання? HDD - ваш вибір. IOPS важливо? SSD і NVMe - це те, що вам потрібно.

З VPS Windows 2019 у вас є швидкі процеси встановлення, короткий час завантаження панелі керування і віртуалізація на основі KVM. Ви можете легко керувати своїм новим віртуальним сервером в обліковому записі клієнта.

Чому варто замовити VPS хостинг сервер Windows 2019

BlueVPS має 17 центрів обробки для максимальної доступності та продуктивності. 

Масштабований

 • Швидко додавайте балансувальники навантаження, брандмауери, приватні мережі тощо
 • Запустіть будь-яку версію операційної системи Windows, наприклад ВПС Windows 2019
 • Масштабування до сотень серверів за лічені секунди

Надійний

 • Спеціально побудовані, високоякісні центри обробки даних
 • Немає єдиної точки відмови
 • Гарантовано 99,95% часу роботи

Оренда VPS хостинг сервера Windows 2019

Ви можете використовувати свій ВПС хостинг Windows 2019 різними способами, залежно від ваших потреб. Оренда VPS хостинг сервера Windows 2019 для свого проекту доступна вже зараз. Ви отримаєте:

 • Багато оперативної пам'яті. На нашій новій платформі ми оптимізували оперативну пам’ять наших серверів. Ми пропонуємо замовити VPS хостинг сервер Windows 2019 з оперативною пам’яттю до 12 ГБ.
 • Найновіша операційна система. Сучасна операційна система важлива для безпечного та швидкого використання вашого сервера. Ми пропонуємо вам поточну операційну систему Windows Server 2019. Ви також можете використовувати VPS Windows Server 2016.
 • Повний доступ адміністратора. Встановлюйте власне програмне забезпечення, мови програмування, бази даних або сервер електронної пошти — як вважаєте за потрібне.

Купити VPS хостинг сервер Windows 2019

Наведемо кілька прикладів того, для чого можна купити VPS хостинг сервер Windows 2019 та розгорнути свій VPS:

 • У вас великий професійний вебсайт із великою кількістю відвідувачів. Або ви використовуєте програму, яка вимагає багато оперативної пам’яті.
 • Програмне забезпечення для Windows. Деякі програми та програми розроблені спеціально для Windows і недоступні для інших операційних систем. Тоді ВПС Windows 2019 є ідеальним рішенням.
 • Розробка програмного забезпечення або додатків. Ви створюєте власні вебсайти, програмне забезпечення чи програми та використовуєте свій сервер для експериментів та тестування? Завдяки низьким цінам і повному доступу адміністратора наші віртуальні сервери Windows пропонують економне рішення.

Ціна на VPS хостинг сервер Windows 2019

Ціна на VPS хостинг сервер Manage прозора доступна, ніяких прихованих платежів. Наші плани завжди можна збільшити/зменшити для оптимізації операційних витрат.

FAQ VPS Windows 2019

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png