VPS Windows 2012 Ціни

Особливості VPS Windows 2012

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність панелей керування VPS
Різноманітність панелей керування VPS
Cpanel, ISPmanager, Virtualmin, о, у нас є все.
Безкоштовний IPv6
Безкоштовний IPv6
Так, для кожного VPS, який ви купуєте, ми пропонуємо безкоштовний IPv6!
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.

VPS хостинг з Windows 2012 застосовується для реалізації вебпроектів , що працює на технології Microsoft. Це можливо завдяки тому, що на віртуальному сервері, крім операційної системи, визначається MsSQL та ASP. Завдяки реалізованій підтримці на платформі можна запускати сайти, розроблені для Linux.

Замовити VPS хостинг сервер Windows 2012

При оренді VPS хостингу клієнти можуть вибрати одну з кількох версій операційної системи Windows. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого проекту та зробити необхідні налаштування. Вам залишилося лише замовити VPS хостинг сервер Windows 2012 у нашому дата-центрі та скористатися всіма перевагами хостингу на платформі Windows.

Кому підійде оренда VPS хостинг сервера Windows 2012

Вибираючи подібний хостинг ви отримуєте надійну та функціональну платформу для власного сайту. Декілька проектів одного користувача можуть розташовуватися на одному сервері, що значно спрощує роботу з кожним ресурсом. Оренда VPS хостинг сервера Windows 2012 від BlueVPS буде доречною в таких випадках:

  • Якщо ви використовуєте MSSQL
  • Ви використовуєте базу даних Access
  • У проекті використовують функції MS Sharepoint
  • Вам потрібні модулі ASP.NET VPS

Купити  хостинг сервер Windows 2012 - переваги рішення

  • Широкі можливості

Всупереч поширеній точці зору, на хостингу добре функціонують рішення, що розроблялися для Linux: Python, Java, PHP та ін.

  • Економія на ліцензіях

Не потрібно купувати кілька копій однієї програми для колективної роботи.

  • Віддалений робочий стіл

Серед можливостей є можливість налаштування віддаленого робочого столу з доступом до потрібних програм.

  • Додатковий функціонал

Якщо вашому вебсайту не вистачає продуктивності цього хостингу, то ви завжди можете купити ВПС хостинг сервер Windows 2012 з розширеним функціоналом.

Ціна на VPS хостинг сервера Windows 2012

Виберіть правильний план свого бізнесу. Незалежно від того, чи створюєте ви один високопродуктивний сайт чи великий проект , наші плани адаптуються до ваших потреб: від b KVM 1 GB за тарифом $ 12/3міс. до bKVM 12 GB за тарифом  $ 126/3міс. Також пропонуємо доступні плани VPS Windows 2016.

FAQ VPS Windows 2012

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png