VPS Windows 2016 Ціни

Особливості VPS Windows 2016

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Безкоштовний IPv6
Безкоштовний IPv6
Так, для кожного VPS, який ви купуєте, ми пропонуємо безкоштовний IPv6!
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Коли у вас виникнуть проблеми, ми тут, щоб допомогти. Дайте нам оклик!

Якщо вам потрібен VPS і ви хочете скористатися перевагами технології Microsoft,  VPS Windows 2016 представить чудові послуги. Він відповідає на мінливі потреби в ресурсах і є набагато доступнішим у порівнянні з виділеним сервером.

Замовити VPS хостинг сервер Windows 2016 

Замовити VPS хостинг Windows 2016 означає отримати продуктивність за найкращою ціною.Сервери VPS Windows 2016 від BlueVPS гарантують чудову продуктивність за неперевершеною ціною. Ви самі адмініструєте сервер, використовуєте гнучкість VPS та надійність інфраструктури.

Оренда VPS хостинга Windows 2016 

  • Масштабованість. Сервери VPS Windows 2016  адаптуються до зростаючих потреб, пов’язаних із розробкою ваших проектів.
  • Спеціальне середовище.Ви адміністратор сервера і можете налаштувати власне середовище відповідно до ваших проектів, наприклад, веб-сайт або хостинг електронної пошти. 
  • Автономність і комфорт.Однією з переваг  ВПС Windows 2016 є автономність використання. Ви маєте повну свободу вибирати свою операційну систему з набору доступних систем. Керувати поточними проектами дуже легко завдяки інтерфейсу Plesk або cPanel.
  • Немає ліміту передачі. VPS Windows 2016 пропонує необмежену вхідну та вихідну передачу. Ці функції роблять сервер VPS Windows хостинг 2016 ідеальним для розміщення веб-сайтів або програм, які генерують великий трафік. 

Купити  VPS хостинг Windows 2016

Наші пропозиції доступні в багатьох центрах обробки даних BlueVPS  по всьому світу. Завдяки цьому ви можете купити  VPS хостинг сервер Windows 2016, розташований якомога ближче до користувачів вашого сервісу.

Ми пропонуємо великий вибір дистрибутивів, включаючи VPS Debian.

Ціна на VPS хостинг сервер Windows 2016

Через гібридну природу ціна на VPS хостинг сервер Windows 2016 не так низька, як плата за спільні хости, але й не так висока, як плата за виділені хости. Усі плани BlueVPS  пропонуються з фіксованою ціною в усіх центрах обробки даних. Виберіть правильні ресурси для вашого робочого навантаження.

FAQ VPS Windows 2016

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png