VPS Банківський переказ Ціни

Особливості VPS BANK TRANSFER

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Коли у вас виникнуть проблеми, ми тут, щоб допомогти. Дайте нам оклик!
Сховище HDD/SSD/NVMe
Сховище HDD/SSD/NVMe
Кожен тип сховища відповідає конкретним вимогам різних компаній. Вам потрібне лише зберігання? HDD - ваш вибір. IOPS важливо? SSD і NVMe - це те, що вам потрібно.
Необмежена пропускна здатність
Необмежена пропускна здатність
Не обмежуйте себе старими обмеженнями пропускної здатності. Розвивайте свої проекти за допомогою необмеженого трафіку!

Ми раді повідомити, що нещодавно ми додали на наш сайт нові методи оплати, Ці способи оплати включають VPS Bank Transfer, UnionPay,  WebMoney та інші.  Відтепер наші клієнти мають змогу вибрати, що найкраще відповідає їхнім індивідуальним потребам.

Купити VPS хостинг сервер за допомогою Банківського переказу

VPS Bank Transfer базується на принципі банківського переказу і зараз доступний у восьми країнах Європи. До таких країн належать Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща, Італія, Іспанія, Бельгія та Нідерланди. Заповніть рахунок, укажіть бенефіціар та суму, та перевірте фактичний платіж, перш ніж він почнеться. 

Купити VPS хостинг сервер за допомогою Банківського переказу є повністю безпечним способом оплати, оскільки ваші конфіденційні дані не потрібно зберігати, і вони ніколи не доступні для третіх сторін, включаючи нас. Використовуючи Sofort, будьте впевнені, що ваші дані ніде не зберігалися, і ви також заощадите час, який інакше був би втрачений на введення довгих номерів карток. Через це однією з головних переваг цього методу банківського переказу є виключення людської помилки, що робить його простим і точним.

Ви, як клієнт, маєте виконати чотири основні кроки, щоб купити VPS хостинг сервер за допомогою  Bank Transfer:

1. Вибір країни та банку

2. Вхід за допомогою своїх онлайн-банківських реквізитів

3. Підтвердження переказу за допомогою зчитувача картки або PIN-коду

4. Отримання підтвердження того, що переказ відбувся

Зазвичай нам потрібно два робочі дні, щоб отримати ваш платіж за допомогою ВПС Банківський переказ.

Замовити VPS хостинг сервер за допомогою Банківського переказу

Отримайте миттєву активацію та високопродуктивні сервери. Ви маєте змогу замовити VPS хостинг сервер за допомогою Банківського переказу обравши з кількох планів. Стандартні пакети ідеально підходять для середнього VPS хостингу. Вони мають велику потужність і добре збалансовані. Якщо ви шукаєте більше потужності ЦП або пам’яті, ви можете переглянути наші плани з оптимізацією ЦП та пам’яті. Розгорніть VPS Bank Transfer протягом кількох мінут!

FAQ VPS Банківський переказ

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png