VPS PAYEER Ціни


Особливості VPS PAYEER

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Сховище HDD/SSD/NVMe
Сховище HDD/SSD/NVMe
Кожен тип сховища відповідає конкретним вимогам різних компаній. Вам потрібне лише зберігання? HDD - ваш вибір. IOPS важливо? SSD і NVMe - це те, що вам потрібно.
Необмежена пропускна здатність
Необмежена пропускна здатність
Не обмежуйте себе старими обмеженнями пропускної здатності. Розвивайте свої проекти за допомогою необмеженого трафіку!
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!

Тепер ви можете купити vps за допомогою Payeer на нашому сайті. Payeer – це сервіс електронного гаманця, який надає можливість своїм клієнтам зберігати та обмінювати віртуальні валюти, приймати платежі, переказувати гроші та оплачувати різноманітні послуги. Цей електронний гаманець підтримує віртуальні валюти, такі як USD, EUR, RUB та криптовалюти, такі як BTC, ETH, LTC, BCH, USDT.

Замовити VPS хостинг сервер за допомогою PAYEER

На BlueVPS можна замовити VPS хостинг сервер за допомогою PAYEER та оплатити план хостингу за допомогою облікового запису Payeer. Вибравши план вебхостингу, потрібно просто розмістити замовлення та виберіть ВПС Payeer як спосіб оплати на екрані платіжної інформації. Вам потрібно буде дотримуватися цього процесу, доки не буде здійснено платіж, щоб завершити замовлення на вебхостинг.

Після реєстрації ви отримуватимете електронний лист із рахунком-фактурою щомісяця/кварталу/року залежно від вибраного вами платіжного циклу. Цей рахунок-фактура містить коротке посилання, яке дає вам змогу швидко та легко оплатити свій VPS хостинг сервер за допомогою Payeer.

Купити VPS хостинг сервер за допомогою PAYEER

Якщо у вас виникли запитання як купити VPS хостинг сервер за допомогою Payeer, або якщо ми можемо чимось допомогти, звертайтеся до нашої служби підтримки. Ви можете купити ВПС хостинг за допомогою Payeer через свій баланс Payeer.

Гарантуємо нашим користувачам ресурси на їх обліковому записі вебхостингу VPS PAYEER. Це означає, що вашому обліковому запису завжди буде виділено встановлений обсяг оперативної пам’яті, ЦП і дискового простору, які ви вибрали, незалежно від того, що роблять інші користувачі на сервері. Це забезпечує більшу стабільність і продуктивність вашого вебсайту. Ви також не використовуєте операційну систему з іншими користувачами, забезпечуючи кращу безпеку файлів вашого вебсайту.

Також є можливість купити VPS хостинг сервер за допомогою PayPal, UnionPay,Bank Transfer.

FAQ VPS PAYEER

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png