VPS Interkassa Ціни

Особливості VPS Interkassa

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Безкоштовний IPv6
Безкоштовний IPv6
Так, для кожного VPS, який ви купуєте, ми пропонуємо безкоштовний IPv6!
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Підтримка 24/7/365 через систему квитків
Коли у вас виникнуть проблеми, ми тут, щоб допомогти. Дайте нам оклик!

Платіжний сервіс Interkassa працює з 2009 року і допомагає бізнесу налаштувати оплату на сайтах, у додатках, соцмережах, а також розробляємо рішення для безготівкових платежів офлайн.

Купити VPS хостинг сервер за допомогою Interkassa

Простий і швидкий спосіб купити VPS хостинг сервер за допомогою Interkassa допомагає підприємцям зосередитися на розвитку свого бізнесу, а не на платіжній рутині.

VPS Interkassa все більше і більше набирає популярності в мережі. І це зовсім не дивно. Маючи кілька сайтів, величезний обсяг інформації, великі проекти, і з інших, різних причин оренда VPS за допомогою Interkassa буде вигідною. Звичайно ж можна користуватися простим, безплатним хостингом. Але це все одно, що користуватися кнопковими телефонами сучасній людині. Очевидно, що ніхто не хотів би, щоб його сайт гальмував, довго завантажуються сторінки сайту, або робота просто припинилася.

Замовити VPS хостинг сервер за допомогою Interkassa

ВПС Interkassa забезпечує швидку роботу, дозволяє велике навантаження і, звичайно ж, гарантує відмінний рівень безпеки. То що саме отримає клієнт, прийнявши рішення замовити VPS хостинг сервер за допомогою Interkassa.

Після оформлення заявки на сайті та ви отримаєте в оренду повністю виділений VPS хостинг Interkassa. На одному фізичному (справжньому сервері) поєднують роботу кілька віртуальних. Кожен такий сервер має власну операційну систему і працює самостійно та незалежно від інших.

Сервера VPS завжди працюють стабільно, мають величезну кількість ресурсів, дозволяють легко управляти кількома сайтами та зберігати безліч інформації. Якщо ви хочете купити VPS хостинг сервер за допомогою Interkassa на нашому сайті, ви отримаєте великі переваги. У вас будуть різні IP-адреси, можете самостійно відстежувати роботу вашого сервера, використовувати необмежену кількість трафіку, зберігати купу інформації в безпеці. Купуйте наш ВПС сервер Interkassa за доступними цінами та переконайтеся, як легко та просто працювати з виділеними віртуальними серверами.

У нас також можна замовити VPS хостинг сервер за допомогою PAYEER, Bank Transfer.

FAQ VPS Interkassa

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png