VPS UnionPay Ціни

Особливості VPS UnionPay

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність панелей керування VPS
Різноманітність панелей керування VPS
Cpanel, ISPmanager, Virtualmin, о, у нас є все.
Безкоштовний IPv6
Безкоштовний IPv6
Так, для кожного VPS, який ви купуєте, ми пропонуємо безкоштовний IPv6!
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
Сучасні, відомі в промисловості центри обробки даних Tier III, які забезпечують стабільну роботу на рівні 99,9%. Подвійне резервування живлення та кілька висхідних каналів. Стабільний, як земля під ногами.

Вибір хостингу VPS може дати видатний результат для онлайн-бізнесу. Є багато власників бізнесу в Інтернеті, яким вдалося отримати великі переваги, і тепер ваша черга скористатися всіма перевагами, які може запропонувати VPS хостинг UnionPay.

Купити VPS хостинг сервер за допомогою UnionPay

Якщо ви хочете скористатися всіма цими перевагами, вам слід купити VPS через UnionPay зараз. Цей варіант оплати чудовий для наших клієнтів з Китаю. UnionPay (Також відома як China UnionPay, CUP або UPI) - найбільша у світі мережа карт, в якій випущено понад 7 мільярдів карт. Він широко використовується китайськими покупцями на міжнародному та внутрішньому ринку.Отже, вам також потрібно скористатися перевагами цієї системи обробки платежів, якщо ви родом із Китаю і хочете мати нашу послугу хостингу VPS.

Ви отримаєте повний контроль над вебсайтом, виділений поштовий сервер і найкращу підтримку клієнтів. Усе це переваги, які оренда VPS хостинг сервера за допомогою UnionPay надає для вашого облікового запису. Це рішення допоможе вам підняти онлайн-бізнес на новий рівень.

Замовити VPS хостинг сервер за допомогою UnionPay

Простір між сервісами спільного хостингу та послугами виділених хостів перекривається віртуальними приватними серверами. Це надає клієнтам повну незалежність в економічно ефективний спосіб, а не змушує їх купувати дорогі виділені сервери, які не лише блокуватимуть гроші, але й потребуватимуть місця та ІТ-команди для управління цим. Таким чином, замовити VPS хостинг сервер за допомогою UnionPay, наприклад, та використання цього сервера має багато переваг:

  • Легко масштабується. Чинного ресурсу недостатньо? Оновлюйте ресурси віртуального сервера без простоїв
  • 99% гарантія безперебійної роботи. Ми гарантуємо 99% часу безперебійної роботи нашої найсучаснішої мережі.
  • Безпека даних. Ми щотижня робимо віддалені автоматизовані резервні копії віртуального сервера. Ми
  • Легкий старт. Замовляйте у нас за 3 простих кроки та використовуйте VPS із попередньо встановленими операційними системами зберігаємо дві резервні копії.

Доступні ціни. Ми дбаємо про те, щоб наші ціни відповідали стандартам індустрії хостингу. Також надаємо можливість оплачувати VPS за допомогою криптовалюти.

FAQ VPS UnionPay

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png