VPS Bitcoin Ціни

Особливості VPS Bitcoin

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.

Біткойн — це віртуальний повний анонімний платіж з вашого BTC гаманця. Крім біткойнів, ви також можете використовувати інші способи оплати  WebMoney, Alipay тощо.

Замовити VPS хостинг сервер Bitcoin

Зі зростанням використання біткойн та інших криптовалют ми запустили безпечний платіжний портал криптовалют, щоб наші користувачі також могли повністю оплачувати свої замовлення. Тепер оренда VPS хостинг серверу за допомогою Bitcoin доступна нашим кліентам. Це дозволить вам отримати VPS хостинг за лічені хвилини з будь-якої точки світу! Однією з найбільших переваг криптовалют є висока безпека їх транзакцій. Хакери, не можуть маніпулювати транзакцією. Тому, незважаючи на чудову технологію блокчейн, трансакції, отримання та оплата через криптовалюти є максимально безпечними.

Використовуючи платіжну систему Bitcoin, ви можете придбати будь-які послуги, доступні в BlueVPS, і оплатити їх за допомогою біткойн. Доступні послуги включають надійний та недорогий VPS Bitcoin Linux, ВПС Bitcoin Windows та інщі. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати план, замовити VPS хостинг сервер Bitcoin і, нарешті, оплатити свою послугу за допомогою шлюзу Bitcoin, щоб користуватися перевагами VPS. 

Купити VPS за Bitcoin

BlueVPS належить до провайдеров, які підтримують біткойн.

Ми є постачальниками віртуального приватного сервера, де ваш сервер насправді є віртуальною машиною, яка використовує потужніший фізичний сервер з багатьма іншими клієнтами. Це значно знижує витрати.Найважливіші переваги, які ви отримуєте, якщо купити  VPS хостинг сервер за Bitcoin :

  • Виділені ресурси. Ресурси VPS призначені для кожного клієнта, щоб користувачі могли відчути найкращу якість
  • Повний доступ. Повний доступ адміністратора до операційних систем Linux і Windows без будь-яких обмежень. 

Оренда VPS хостинг серверу за допомогою Bitcoin  доступна у таких локаціях розташування: Канада, США, Гонконг, Нідерланди, Естонія, Німеччина, Швеція, Израиль, Кіпр, Італія, Франція.

Плани ВПС сервер хостинг Bitcoin

налаштовані нашими експертами, щоб відповідати найкращим стандартам продуктивності та ефективності.

FAQ VPS Bitcoin

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png