VPS 12 Гб Ціни

Особливості 12 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.

VPS хостинг – це економічне рішення, яке поєднує в собі продуктивність, гнучкість, універсальність і безпеку. На додаток до високої мобільності,  VPS хостинг сервер 12 Гб пропонує високу доступність, дві важливі концепції в сучасних компаніях.

Замовити VPS хостинг сервер 12 Гб

Компанія BlueVPS пропонує високопродуктивний ВПС хостинг без компромісів. Наші клієнти мають змогу замовити VPS хостинг сервер 12 Гб, доступний негайно, що дасть вам незалежність і свободу в діях. Тут ви знайдете різні типи ВПС хостинг серверів, пристосованих до потреб найвибагливіших клієнтів. Створіть сайт на ефективному ВПС хостингу:

  • Все, що потрібно для роботи вебсайту
  • Широкий вибір дата-центрів - сучасних і безпечних
  • Регулярне резервне копіювання вебсайтів і поштових файлів

Оренда VPS хостинг сервера 12 Гб

Пропозиція BlueVPS включає різні види хостингових послуг, оренда VPS хостинг сервера 12 Гб в тому числі. Ви можете запускати свої вебсайти, вести блог, та багато іншого. Наш ВПС надійний та гнучкий. Він також забезпечує безперервність послуг та динамічно адаптується до ваших потреб.Важливим аспектом також є швидкість завантаження сайту. Якщо ви початковий підприємець або хочете запустити свій невеликий інтернет-магазин, то оренда VPS хостинг сервера 12 Гб стане кращім вибором.

Купити VPS хостинг сервер 12 Гб

Шукаєте стабільний простір для свого бізнесу? Виберіть один із наших пакетів та оберіть опцію купити VPS хостинг сервер 12 Гб

Ми гарантуємо:

  • SLA на рівні 99%.
  • Стабільний і швидкий ВПС хостинг
  • Звичайна резервна копія
  • Електронна пошта на власному домені
  • Проста установка WordPress та інших програм

Ціна на VPS хостинг сервер 12 Гб

Ми прагнемо постачати найкращу продукцію за виключно вигідними цінами - переконайтеся самі!

Створюйте вебсайти, інтернет-магазини та інші сервіси, які допоможуть вам досягти успіху в Інтернеті. Ціна на VPS хостинг сервер 12 Гб та всі інші ціни на плани у нашому прейскуранті,   VPS 16 Гб, в тому числі, є цінами з ПДВ.

FAQ VPS 12 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png