VPS 1 Гб Ціни

Особливості 1 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Необмежена пропускна здатність
Необмежена пропускна здатність
Не обмежуйте себе старими обмеженнями пропускної здатності. Розвивайте свої проекти за допомогою необмеженого трафіку!
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.

Чому вигідно замовити VPS хостинг 1 Гб? VPS 1 Гб забезпечує продуктивність високоякісних виділених серверів, мінімізуючи витрати. За допомогою VPS хостинг сервера 1 Гбіт ви можете розміщувати свій вебсайт, вести хостинговий бізнес тощо.

  • 99,9% безвідмовної роботи. Покладаючись на новітнє та найпотужніше обладнання, ми гарантуємо вам 99,9% часу безперебійної роботи.
  • Цілодобова підтримка в реальному часі. Цілодобова підтримка всіх наших клієнтів за допомогою, онлайн-чату та голосового дзвінка.
  • Повний доступ адміністратора / root. Вам буде надано доступ адміністратора для операційних систем Windows і root-доступ до дистрибутивів Linux.

Оренда VPS хостинг сервера 1 Гб

На відміну від спільного вебхостингу , виділені ресурси, які постачаються з ВПС 1 Гб, означають, що ви єдиний, хто може використовувати ресурси хостингу і дозволяє вносити зміни до рівня вашого плану за потреби.

Оренда VPS хостинг сервера 1 Гб доступна більш ніж в 15 різних локаціях у найнадійніших у світі центрів обробки даних для всіх ВПС 1 Гб. Простий у використанні та зручний для замовлення VPS хостинг 1 Гб з багатьма функціями та перевагами для всіх клієнтів.

Наш VPS 1 Гб (віртуальний приватний сервер) можна швидко та легко активувати з високими стандартами продуктивності та надійності.

Рішення ВПС хостингу 1 Гб пропонує попередньо налаштовані сервери, доступні у 2 варіантах з SSD диском чи HDD та різними технічними компонентами.

Купити VPS хостинг сервер 1 Гб

Купити VPS хостинг сервер 1 Гб від компанії BlueVPS тепер просто як ніколи, тому що пропонує чисельні методи обробки платежів, налаштовані відповідно до потреб наших клієнтів:

Кредитна картка

  • Дебетова картка
  • Цифрові гаманці
  • Цифрові валюти
  • Готівкові розрахунки

Ціна на VPS хостинг сервер 1 Гб

Доступна та вигідна ціна на VPS хостинг сервер 1 Гб пропонуються на всі послуги разом із різними платіжними системами. VPS Bitcoin — це одна з багатьох послуг, які ми маємо на 1 Гбіт.

FAQ VPS 1 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png