VPS 6 Гб Ціни

Особливості 6 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.

VPS хостинг 6 ГБ можна порівняти з повністю виділеним сервером, він набагато дешевший і дає майже те ж саме. Фізичний сервер розділений на менші віртуальні контейнери (VPS). Як і виділений сервер, VPS 6 ГБ має власну операційну систему, виділене сховище, виділену оперативну пам’ять і ресурс ЦП, але коштує набагато менше, ніж виділений сервер. BluVPS надає змогу замовити VPS хостинг сервер 6 ГБ та отримати ту ж функціональність і конфіденційність, що й фізичний комп’ютер.

Чому варто замовити VPS хостинг сервер 6 ГБ

ВПС хостинг 6 ГБ – це онлайн-послуга, яка дозволяє публікувати ваш вебсайт або веб-додаток в інтернеті. Оренда VPS хостинг сервера 6 ГБ з об'ємом оперативної пам'яті 6 ГБ забезпечує простір на сервері, на якому ви можете зберігати всі файли та дані, необхідні для правильного функціонування вашого сайту. Коли ви вирішуєте запустити новий сайт, BluVPS надасть ресурси на сервері для зберігання всіх ваших файлів та баз даних.

Оренда VPS хостинг сервера 6 ГБ

Професійна технічна підтримка. У будь-який момент ви можете скористатися дуже швидкою технічною підтримкою, до якої підходять індивідуально.

Купити VPS хостинг сервера 6 ГБ

Можливо, ви не впевнені, які вимоги до ресурсів потрібно вказати, коли ви купуєте VPS. Перед тим, як купити VPS хостинг сервера 6 ГБ радимо отримати консультацію нашого відділу продаж. Для того, щоб у вас було достатньо енергії, не витрачаючи гроші на зайву потужність.

Ціна на VPS хостинг сервер 6 ГБ

Ціна на VPS хостинг сервер 6 ГБ буде залежить від обраних параметрів хостингу.

Важливо вибрати план, який відповідає вашим потребам. Занадто малий, і ваш VPS може вийти з ладу, занадто великий, і ви викидаєте гроші на вітер.

Для нас кожен окремий вебсайт і варіант використання є унікальним для клієнта. Тому ми відповідально ставимося до пропозицій для нових клієнтів та обираємо відповідні плани для їхніх потреб.

Якщо вам необхідно більше або менше потужності ЦП або пам’яті, у нас є пропозиції VPS 4 ГБ або 12 ГБ.

FAQ VPS 6 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png