VPS 16 Гб Ціни

Особливості 16 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.
Можливість розширення
Можливість розширення
Вам потрібно більше оперативної пам’яті? Більше ядер? Без проблем. Наші сервери легко розширюються для досягнення бажаної продуктивності.
Близько до вашої цільової аудиторії
Близько до вашої цільової аудиторії
Не впевнені, що затримка достатньо добра? Перевірте наше задзеркалля, щоб перевірити наші центри обробки даних.

Важкі вебсайти повинні мати достатньо оперативної пам’яті, щоб врахувати стрибки трафіку, а 16 ГБ – це досить великий обсяг ОЗУ, який задовольняє потреби навіть найважчих вебсайтів. 

Чому варто замовити VPS хостинг сервер 16 ГБ

Якщо замовити VPS хостинг сервер 16 ГБ, то ви отримаєте:

  • Надійний ВПС хостинг з гарантією безперебійної роботи 99,9%.
  • Сховище корпоративного SSD
  • Повний root доступ
  • Сервери у 14 країнах світу
  • Цілодобова підтримка вебхостингу від експертів.
  • Відмінна продуктивність і час завантаження.

Коли оренда VPS хостинг сервер 16 ГБ вигідніше, ніж покупка?

Якщо вимоги до вашого проекту невисокі, вигідніше орендувати ВПС хостинг, ніж купувати чи орендувати фізичний. Оренда VPS хостинг сервера 16 ГБ — ідеальний варіант для проекту, який знаходиться лише на початковій стадії розробки, враховуючи низьку вартість оренди VPS та безкоштовну підтримку з нашого боку.

Для сервера надається повний root-доступ, тому ви можете встановити будь-яке програмне забезпечення, яке може знадобитися, а також виконати необхідні налаштування сервера.

На орендованому ВПС 16 ГБ ви можете розмістити будь-яку кількість баз даних, сайтів, облікових записів FTP і поштових скриньок. Усі обмеження ґрунтуються лише на фізичних характеристиках сервера.

Купити VPS хостинг сервер 16 ГБ

На якість хостингу впливають кілька факторів, які важливо зважити, приймаючи рішення купити VPS хостинг сервер 16 ГБ:

  • Гарантія безперебійної роботи. Це один із найважливіших факторів, які слід враховувати, тому не економте на часі безвідмовної роботи.
  • Час завантаження. BlueVPS забезпечує швидкий час завантаження сторінок Підтримка клієнтів. Оскільки проблему з вашим вебсайтом не варто сприймати легковажно, обслуговування клієнтів доступне та обізнане.
  • Розташування. Наші сервери розташовані у значних місцях у США, Ізраїлі та Європі.

Ціна на VPS хостинг сервер 16 ГБ

Якщо ви шукаєте найдешевше рішення для вебхостингу, ознайомтеся з планами на ВПС хостинг від BlueVPS. Ціна залежить в основному від типів хостингу, на який ви зареєструвалися. Загалом – спільний хостинг є найдешевшим, але має найменшу потужність сервера; Виділений хостинг є найдорожчим і найпотужнішим, тоді як ціна на VPS хостинг 16 Гб стоїть між спільним і виділеним хостингом та є оптимальним варіантом.

FAQ VPS 16 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png