VPS 2 Гб Ціни

Особливості 2 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Необмежена пропускна здатність
Необмежена пропускна здатність
Не обмежуйте себе старими обмеженнями пропускної здатності. Розвивайте свої проекти за допомогою необмеженого трафіку!
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
1 Гбіт або 10 Гбіт порт
Ви правильно почули. Ми пропонуємо порти до 10 Гбіт для нашого VPS. Ніщо не може перешкодити вашому онлайн-проекту домінувати на ринку!
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.

BlueVPS пропонує замовити VPS хостинг сервер VPS 2 ГБ та отримати ексклюзивний доступ до приватного віртуального сервера  з визначеними параметрами. 

Замовити VPS хостинг сервер 2 ГБ

Також ви отримуєте всі права системного адміністратора, тому можете вільно користуватися сервісом та самостійно оновлювати його в міру розвитку вашого бізнесу.

Купити VPS хостинг сервер 2 ГБ

Купити VPS хостинг 2 ГБ – це отримати гарантію продуктивності за доступною ціною. Сервери збираються та налаштовуються нашими командами. Ми пропонуємо найкращі з доступних технологій – архітектуру Intel останнього покоління та дисковий простір SSD.

  • Гнучкий VPS-сервер для швидкого розгортання. Використовуйте спеціальне середовище з потужним процесором за доступною ціною.
  • Продуктивність за найкращою ціною. Простота використання, масштабованість і здатність адаптуватися до індивідуальних потреб
  • Необмежена передача, пропускна здатність до 2 Гбіт/с

Купити якісний VPS хостинг сервер 2 ГБ можна різними способами оплати. Найчастіше використовується кредитна картка, але також приймаються PayPal і Bitcoin.

Оренда VPS хостинг сервера 2 ГБ

Сервери VPS 2 ГБ розроблені відповідно до ваших поточних потреб. Оренда VPS хостинг сервер 2 ГБ дозволяє не витрачати кошти на ресурси, які ви не будете використовувати пізніше: додайте необхідні елементи в панель клієнта, контролюйте витрати і платіть тільки за те, що ви реально використовуєте.

Надійний та швидкий ВПС хостинг 2 ГБ ідеально підходить для розміщення бізнес-додатків у виробничому або передвиробничому середовищі. Компанія BlueVPS забезпечує швидкий час відповіді та гарантовану SLA доступність. Ви отримуєте стабільні послуги, які працюють без перебоїв, тому що ми використовуємо найновіше обладнання корпоративного класу

стандартні пакети ідеально підходять для середнього VPS 2 ГБ. Вони мають велику потужність і добре збалансовані.

Ціна на VPS хостинг сервер 2 ГБ

Ціна на VPS хостинг сервер 2 ГБ доступна та прозора, ви обирайте план на 3/6/12 місяців та одразу розумієте скільки буде коштувати ваш ВПС хостинг сервер 2 ГБ

Якщо ви шукаєте більше потужності ЦП або пам’яті, ви можете переглянути наші плани з оптимізацією ЦП та пам’яті, наприклад VPS 4 ГБ.

FAQ VPS 2 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png