VPS 8 Гб Ціни

Особливості 8 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.
Масштабовані процесори Intel Xeon
Масштабовані процесори Intel Xeon
Старі добрі процесори Intel Xeon для забезпечення живлення вашого веб-сайту та онлайн-платформ.
Захист від DDoS
Захист від DDoS
Відчуваєте, що ваш бізнес може зазнати атаки з боку конкурентів? Отримайте VPS в Німеччині, Франції, Канаді, Австралії чи Сінгапурі та захистіть себе від цих настирливих ботів.

VPS хостинг сервер 8 ГБ оперативної пам’яті – це пристойний обсяг пам’яті, якого достатньо, щоб забезпечити тисячам унікальних відвідувачів на місяць.

Замовити VPS хостинг сервер 8 ГБ

Не хвилюйтеся, якщо ви трохи заплуталися у своїх розрахунках, перед тим, як замовити VPS хостинг сервер 8 ГБ. Компанія BlueVPS надає можливість оновлюватися без необхідності перезавантаження. У більшості випадків додавання оперативної пам’яті є необхідним, і ви можете отримати нульове оновлення свого сервера. Перейдіть до вищого плану, що дасть вам більше оперативної пам’яті, більше ядер і більше місця на диску, наприклад VPS хостинг сервер 12 ГБ.

Оренда VPS хостинг сервера 8 ГБ

Підтримуйте безперебійну роботу вашого вебсайту за допомогою оренди VPS хостинг сервера 8 ГБ, яка гарантує хороший час роботи, швидке завантаження та легке налаштування. переваги ВПС хостингу:

  • 99,9% гарантія безперебійної роботи. Маючи кілька місць розташування центрів обробки даних та постійний моніторинг, ми можемо запропонувати нашу 100% гарантію безперебійної роботи.
  • Автоматичне резервне копіювання. ми створюємо автоматичні резервні копії вашого вебсайту щодня.
  • Твердотільні накопичувачі (SSD).З SSD ваш вебсайт, кешування та запити до бази даних працюють швидше
  • Технічна підтримка. Якщо ви хочете отримати поради чи зіткнулися с проблемами, зверніться до наших експертів у будь-який час.
  • Безпека мережі весь час. Безпека вашої мережі постійно контролюється, а захист від DDoS постійно активний.

Купити VPS хостинг сервер 8 ГБ

Залежно від того, що ви хочете зробити зі своїм вебсайтом, ви можете Купити VPS хостинг сервер 8 ГБ та вибрати хостинг для Windows або Linux з нашої пропозиції. Наші послуги хостингу — це чудовий спосіб створити власну присутність в Інтернеті та каталог продуктів. Незалежно від того, чи хочете ви створити вебсайт, власний блог чи інтернет-магазин, BlueVPS може розпочати роботу з планом хостингу, адаптованим до ваших конкретних потреб.

Ціна на VPS хостинг сервер 8 ГБ

Обираючи ВПС хостинг ви безумовно, повинні враховувати ціни. Ми пропонуємо плани для будь-якого бюджету, окрім того, ціна на VPS хостинг сервер 8 ГБ при оренді на довгий термін буде більш вигідною.

FAQ VPS 8 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png