VPS 4 Гб Ціни

Особливості 4 Гб VPS

Отримайте найкращі функції від найкращого постачальника веб-хостингу VPS. Зрештою, пропозиція найдешевшого веб-хостингу з відмінними характеристиками є нашим пріоритетом №1.
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Процесори AMD EPYC Zen2/Zen3
Нові процесори AMD EPYC з надзвичайною потужністю виконають кожне завдання, яке ви їм поставите.
Повна настройка
Повна настройка
Встановіть безпечне з'єднання через SSH. Отримайте доступ до свого сервера через VNC. Повна настройка лише на BlueVPS.
Різноманітність з 19 локацій
Різноманітність з 19 локацій
19 локацій. Звучить божевільно? Але це правда! Спойлер: ми постійно розширюємося.

Віртуальний приватний сервер VPS 4 ГБ – це віртуальна машина, яка пропонується вам як послуга, де ви матимете повний доступ до встановлення програмного забезпечення, розміщення ваших файлів, запуску програм та багато іншого.

Замовити VPS хостинг сервер 4 ГБ

На BlueVPS можна замовити VPS хостинг сервер 4 ГБ та використовувати його для кількох цілей. Багато наших клієнтів – вебмайстри, розробники та хостери. Багато в чому це набагато дешевше, ніж виділений сервер. Він споживає набагато менше енергії та місця, це одна з причин, чому VPS 4 ГБ дешевший. Наші переваги:

  • Завжди онлайн. BluVPS підтримує надійну й резервну інфраструктуру, щоб використовувати максимальну продуктивність для своїх клієнтів.
  • Технічна підтримка. Оперативна допомога служби підтримки, яка охоплює широкий спектр робіт, вже входить у тариф.
  • Найсучасніше обладнання. У нас є сучасне обладнання по всьому світі, лише сучасні SSD диски для віртуальних серверів – ваші сайти працюють швидше та краще захищені!

Оренда VPS хостинг сервера 4 ГБ

VPS хостинг буде найкращим вибором, якщо вам потрібні більш просунуті рішення для хостингу, але ви не можете дозволити собі виділений сервер — це оренда VPS хостинг сервера 4 ГБ.

Оренда ВПС 4 ГБ означає, що ви отримуєте власне віртуальне серверне середовище: 100% контроль над ОС, програмними розширеннями та всіма їх налаштуваннями. Кожному екземпляру VPS сервера 4 ГБ виділяються ключові ресурси – ядра ЦП, обсяг оперативної пам’яті та сховища. Професійні та бізнес-користувачі дуже часто віддають перевагу VPS перед загальним хостингом.

Купити VPS хостинг сервера 4 ГБ

Якщо ви приймаєте рішення купити VPS хостинг сервера 4 ГБ, компанія BlueVPS готова реалізувати проект одразу. Ми надаємо ресурси на віртуальному сервері, та забезпечуємо VPS хостинг сервер 4 ГБ. Це онлайн-послуга, яка дозволяє публікувати ваш вебсайт або веб-додаток в інтернеті.

Ціна на VPS хостинг сервера 4 ГБ

Ми пропонуємо справедливі та доступні ціни на послуги ВПС хостингу. Обирайте з різних планів найбільш адаптований під ваші потреби. Ціна на VPS хостинг сервера 4 ГБ буде залежати від технічних параметрів хостингу. Ми маємо пропозиції для будь-якої мети.

Якщо вам необхідно більше потужності ЦП або пам’яті, ви можете замовити VPS 6 ГБ або 8 ГБ.

FAQ VPS 4 Гб

Partners

Cisco logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png
HP logo.png